GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-03-2017 15:45   Güncelleme : 01-03-2017 16:18

Başkan Koyuncu Güven Tazeledi

Şanlıurfa Güvenlik Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği olağan gelen kurulu dernek binasında yapıldı. Tek liste halinde yapılan olağan kongrede mevcut başkan Mehmet koyuncu 101 delegenin oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

Başkan Koyuncu Güven Tazeledi

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


Şanlıurfa Güvenlik Köy Korucuları  ve Şehit   Aileleri  Derneği  olağan gelen kurulu dernek binasında  yapıldı.
Tek liste halinde yapılan olağan kongrede   mevcut başkan Mehmet koyuncu   101  delegenin oyunu alarak yeniden başkan seçildi.


Şanlıurfa ve ilçelerden gelen korucular  ve  korucu  Şehit ailelerinin  olağan kongreye  büyük bir çoğunlukla katıldılar.


Şanlıurfa Güvenlik Köy Korucuları  ve Şehit   Aileleri  Derneği  Başkanı Mehmet Koyuncu  yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi  :  Öncelikle yeniden   beni seçen dernek üyelerime tek tek teşekkür ediyorum .biz Şanlıurfa ve ilçelerinde  güveni sağlamak için korucular olarak   ülkemizi milletimizi seven korucu  kardeşlerimin her zaman sesi ve kulağı olmuşuzdur .ben kurucu dernek başkanı olarak  faaliyetlerimiz devam etmekte olduğunu  üyelerimin  sorunu benim sorunumdur .bugün  olağan kongremizi anlımızın akı ile tek  liste halinde yaptık beni yendien başkan sectikleri için tek tek üyelerime ve delege arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.