GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-03-2017 20:57   Güncelleme : 18-03-2017 20:57

Başkan İzol Güven Tazeledi

Şanlıurfa Hizmet İş (2) NOLU Şubemisin 1. Olağan Genel Kurulu Şanlıurfa `da Bir özel Hotelde Yapıldı . Genel kurula Hizmet İş Sendikası Genel Başkan Vekili Hüseyin Öz ,Genel Başkan Yardımcıları , Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Eyyubiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa Hizmet İş (1) Nolu Şube Başkanı Seydi Eyyüpoğlu,Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ve Şanlıurfa Hizmet İş (2) Nolu Şube Başkanı Bozan İzol ,yönetim kurulu üyeleri ve delegelerin katılımı ile yapıldı.

Başkan İzol  Güven Tazeledi

 

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 

Şanlıurfa  Hizmet İş  (2)  NOLU Şubemisin  1. Olağan Genel Kurulu Şanlıurfa `da   Bir özel Hotelde Yapıldı . 
 Genel kurula  Hizmet İş  Sendikası   Genel  Başkan Vekili Hüseyin Öz ,Genel Başkan Yardımcıları , Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Eyyubiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa  Hizmet İş  (1)  Nolu Şube Başkanı Seydi Eyyüpoğlu,Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ve Şanlıurfa  Hizmet İş  (2)  Nolu Şube Başkanı Bozan İzol  ,yönetim  kurulu üyeleri ve delegelerin katılımı ile yapıldı.

Hizmet İş  Sendikası   Genel  Başkan Vekili Hüseyin Öz : Şanlıurfa (2) NOLU Şubemizin I. Olağan Genel Kuruluna, Genel Başkan Yardımcilarımız ile birlikte katıldık.
Genel kurula Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat ÇIFTÇI ve Eyyubiye Belediye Başkanı Mehmet EKİNCİ beyefendi başta olmak üzere bir çok davetli katıldı.
Genel kurulda Çanakkale Zaferinin 102. Yıldönümü nedeniyle şehitlerimiz ve gazilerimizi rahmetle minnetle ve şükranla andık.
16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Anayasa Referandumuna ilişkin değerlendirmeler yaptık...
Hak İş ve Hizmet iş olarak "ANAYASA DEGISIKLIGINE TAM DESTEK GELECEĞİMİZ İÇİN EVET" diyoruz, Cumhuriyet tarihimizin en önemli ve en kapsamlı sivil anayasa çalışmasını GÜÇLÜ TÜRKIYE için destekliyoruz.
Genel kurulda Şube Başkanlığı görevine seçilen Bozan İZOL kardeşimizin şahsında, çalışanlarımız adına başarılı çalışmalar yapmaları dileğiyle, göreve seçilen kardeşlerimizi tebrik ediyorum.

Şanlıurfa  Hizmet İş  (2)  Nolu Şube Başkanı Bozan İzol   ise  öncelikle  Hizmet İş  Sendikası   Genel  Başkan Vekilimiz  Hüseyin Öz , Genel Başkan Yardımcilarımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız  Av. Nihat Çiftçi  ve Eyyubiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci ve  çok sayıda  stk temsilcileri ve  sendikamızın üyelerinin katıldığı genel kurulumuza geldikleri için tek tek teşekkür ediyorum.
Yeniden beni bu göreve getiren  sendikamızın değerli delegelerinede yeniden teşekkür ediyorum dedi