GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-03-2017 15:29   Güncelleme : 26-03-2017 15:29

TGT `den Yozgat `ta Evet İçin Muhteşem Proğram

Türkiye Gençlik Teşkilatı tarafından düzenlenen "Tek Sevdamız Türkiye" proğramına Katılanlar ise Ak Parti Yozgat Milletvekili – Abdulkadir Akgül , AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, TCDD Genel Müdürlüğü Daire Başkan Yardımcısı Recai Can Oruç , Ak Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz , TGT Genel Başkanı Hakan Polat, TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner , TGT Teşkilat Başkanı Tahir Ersöz ,Tgt Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ,Tgt Kadın Kolları Genel Başkanı Derya Direk , Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Latif Altın ve yönetim kurulu üyeleri, Yozgat Lokantıcalar ve Kahveciler Odası Başkanı Eyüp Coşgun . Yozgat Tso Başkan Vekili İbrahim Durak Yozgat Tso Meclis Başkanı Sinan Çelik. Yozgat Genç İş Adamları Derneği Yöntem Kurulu Başkan Vekili Hayrettin Taşdemir, TGT Yozgat İl Başkanı Saygı Çakır , Doğu ve Güneydoğu Bölge Başkanı Hasan Doğan , Ege Bölge Başkanı Mehmet Diş, İç Anadolu Bölge Başkanı Hüseyin Çetintaş , Gaziantep ,Aksaray ,Sivas,Ankara ,Diyarbakır,Batman,Konya,Mersin,İzmir ,Kırşehir,Kırıkkale ,İstanbul, Çorum,Şanlıurfa İl Başkanları , ilçe Başkanların katılması ve Yozgat ilinden binlerce kişinin katılması ile yapıldı .

TGT `den   Yozgat `ta  Evet  İçin  Muhteşem  Proğram


ABDULLAH YİĞİT-YOZGAT  -ÖZEL HABER 


Yozgat  Rıza Kayaalp Spor Salonunda     TEK SEVDAMIZ TÜRKİYE     REFERANDUMDA EVET”  Uğur IŞILAK   Konseri   ,  Türkiye Gençlik Teşkilatı Tarafından  Tek  Sevdamız TÜRKİYE,  Cumhurbaşkanlığı Sistemine  EVET  Proğramı Ev Sahipliğinde yapıldı. 

Tgt  tarafından   Bozaklar Diyarı Yozgat ilinde muhteşem  TEK SEVDAMIZ TÜRKİYE     REFERANDUMDA EVET  bir gece    proğramı yapıldı, katılımın çok olduğu proğramda  . 


Rıza Kayaalp Spor Salonunda    Ülkemiz Kurucusu  Merhum  Sayın  Mustafa Kemal Atatürk , Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan,Başbakanımız  Sayın  Bin Ali Yıldırım  ve  TGT Genel Başkanı Sayın  Hakan Polat  `ın   dev fotoğrafları  bir arada   salonda  yerini aldı .


Tgt Tek sevdamız Türkiye  ve İnsanı Yaşattki  Devlet Yaşasın  Yazıları dikkat Çekti .
TGT Yozgat İl Başkanı  Saygı Çakır   ve yönetim kurulu üyeleri proğrama katılanları  tek tek  Rıza Kayaalp Spor Salonu girişinde  karşıladılar.

Türkiye Gençlik Teşkilatı tarafından düzenlenen "Tek Sevdamız Türkiye" proğramına   Katılanlar ise   Ak Parti Yozgat Milletvekili – Abdulkadir Akgül , AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, TCDD Genel Müdürlüğü Daire Başkan Yardımcısı Recai Can Oruç , Ak Parti Yozgat İl Başkanı  Harun Lekesiz ,  TGT Genel Başkanı Hakan Polat, TGT Genel Başkan Vekili   Ömer Tekiner , TGT Teşkilat Başkanı  Tahir Ersöz ,Tgt Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri  ,Tgt Kadın Kolları Genel Başkanı Derya Direk , Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Latif Altın ve yönetim kurulu üyeleri, Yozgat Lokantıcalar ve Kahveciler Odası Başkanı Eyüp Coşgun  . Yozgat Tso Başkan  Vekili İbrahim Durak Yozgat Tso Meclis Başkanı Sinan Çelik. Yozgat Genç İş Adamları Derneği Yöntem Kurulu Başkan Vekili Hayrettin Taşdemir, TGT Yozgat İl Başkanı  Saygı Çakır  ,  Doğu ve Güneydoğu Bölge Başkanı Hasan Doğan ,   Ege Bölge Başkanı  Mehmet Diş, İç Anadolu Bölge  Başkanı  Hüseyin Çetintaş , Gaziantep ,Aksaray ,Sivas,Ankara ,Diyarbakır,Batman,Konya,Mersin,İzmir ,Kırşehir,Kırıkkale ,İstanbul, Çorum,Şanlıurfa İl Başkanları  , ilçe Başkanların katılması ve Yozgat ilinden  binlerce kişinin katılması ile yapıldı . 

 Saygı duruşu  ve   İstiklal Marşının   Okunmasından sonra  Yozgat Belediyesi  Mehtaran Takımının  sahneye  Çıkması muhteşem oldu,  salon bir anda  Evet demeye başladı . Kuran-ı Kerim Tilavetini   Yozgat İlinin   En Güzel Kur Ani  Kerim birincisi   Hafız Enes Dosaer   okudu. 


Konuşmacılar ise   TGT Teşkilat  Başkanı Tahir Ersöz  Sayın Genel Başkanım, Sayın milletvekillerim, Sayın İl Başkanım, Sayın Genel Başkan Yardımcılarım, kıymetli misafirler ve ekmeğini yediğim, doğduğum büyüdüğüm  Yozgat’ın mert insanları hepinizi saygıyla selamlıyor ve Tek Sevdamız Türkiye programımıza hoş geldiniz diyorum. 
Türkiye Cumhuriyeti için gözünü bile kırpmadan canını veren, vatan sevdalısı Yozgat’ın bir çocuğu, ferdi olmaktan her zaman onur duymuşumdur. Referandum sürecinde de bizler Yozgat’lı olarak devletimiz ve Cumhurbaşkanımızın yanında tüm dünyaya Evet mührünü basıp bizden korkan demokrasi düşmanlarının karşısında dimdik duracağız. Sayın Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayacağız. Tek millet diyeceğiz, tek devlet diyeceğiz, tek bayrak diyeceğiz, tek vatan diyeceğiz. Cumhurbaşkanlığı Sistemi için EVET diyeceğiz ve mührümüzü tüm kafirlere, hainlere, Siyonistlere ve vatan düşmanlarına karşı EVET diyerek gümbür gümbür basacağız.
Programda emeği geçen Sayın İl Başkanıma ve ekibine  huzurunuzda tek tek teşekkür ederim.Allah yar ve yardımcınız olsun. 

TGT Genel Başkan Vekili   Ömer TEKİNER  : Bismillahirrahmanirrahim, Sayın Genel Başkanım, Sayın Milletvekillerim,Sayın Genel Başkan Yardımcılarım, Sayın İl Başkanlarım, İlçe Başkanlarım,  basınımızın güzide temsilcileri, çok değerli katılımcılar, hanımefendiler, beyefendiler, “TEK SEVDAMIZ TÜRKİYE”  programımıza hoş geldiniz, şeref verdiniz. 

Bir Diyarbakır’lı Kürt kardeşiniz olarak Yozgat’ta vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için mücadele eden gençlerimizin arasında olmaktan gurur duyuyorum. Rahmetli babam hep derdi ki; Bizlere sahip çıkanları asla unutmayalım. Allahın izni ve inayetiyle sahibimiz Allah, devletimiz Türkiye Cumhuriyeti, kitabımız Kur-an-ı Kerim,  bayrağımız şehit kanlarıyla sulanmış ayyıldızlı bayraktır. Devlet Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Devlet ölmez, devlet hep 18 yaşındadır. Hamdolsun ki, bizler devletimizin varlığıyla gurur ve onur duyan bir kültürle yetiştik.  
Buradan Avrupa’nın korkularını anlıyorum, EVET diyelim Avrupa ve tüm kafirler dinlesin. Evet diyelim tüm Siyonistler dinlesin, Evet diyelim Başkomutanımızın arkasında durduğumuzu gösterelim. Biz Türkiye Gençlik Teşkilatı olarak büyük harcamalarla büyük organizasyonlar yapamıyoruz lakin, karınca misali gittiğimiz yol belli olsun deyip her ilde imkanlarımız dahilinde Başkomutan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın TEK MİLLET, TEK DEVLET, TEK VATAN VE TEK BAYRAK ülküsünün peşinde Evet mitingleri ve konserleri düzenliyoruz. İşte bugün ülkemizin en güzide sanatçılarından bir tanesi olan Sayın Milletvekilimiz Uğur Işılak konseriyle Yozgat halkının karşısındayız. Programımıza katılım sağlayan Sayın milletvekillerimize, belediye başkanımıza, İl Başkanımıza, Sayın milletvekillerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun, Allah yar ve yardımcınız olsun.
TGT Genel Başkanı  Hakan Polat  : Sayın Milletvekilim, Sayın Valim, Sayın Belediye Başkanım, Sayın İl Başkanlarım, İlçe Başkanlarım,  basınımızın güzide temsilcileri, çok değerli katılımcılar, Yozgat’ın mert insanları, hanımefendiler, beyefendiler, 
Türkiye Gençlik Teşkilatı Yozgat İl Başkanlığımızın tertip ettiği “TEK SEVDAMIZ TÜRKİYE”  programına hoş  geldiniz, şeref verdiniz.  Başı boz dumanlı çamlığın başka, Yazın sıcak, kışın sert olur Yozgat.Koçak yiğitlerin düşünce aşka, Gönlünde sevdası mert olur Yozgat.
Çanakkale Savaşımızın sembol ismi Kınalı Hasan’ın hemşehrilerine gönül dolusu selamlarımı iletiyorum. Havası sert, insanı mert Yozgat’ı, en kalbi duygularımla saygıyla, muhabbetle selamlıyorum.
Türkiye Gençlik Teşkilatı olarak tüm Türkiye’nin illerinde olduğu gibi Yozgat’a da EVET demeye geldik. Neden mi Evet diyoruz?
Türk gençliği olarak bizi bölmek isteyenlere planlarında muvaffak olamayacaklarını göstermek için EVET diyoruz. 
Evet diyoruz çünkü; Bu toprakların kuru bir toprak olmadığı, şehitlerimizin her metrekaresinde kanı olduğu ve onunla yoğrularak tek vatan olduğumuzdan dolayı, bizleri bölmek isteyenlere karşı EVET diyoruz.  
 Çünkü biz yaradılanı yaradandan ötürü sevdiğimiz,   kimseye makam, mevki, para, pulundan dolayı değer vermediğimiz, bizi yaradanın, onları da yarattığı için seviyoruz diyen bir lidere EVET diyoruz. 
Sevgili Yozgatlılar, rengini şehidimizin kanından alan albayrak, bağımsızlık mücadelesinin ifadesi olan Hilal ve hilalin yanındaki yıldıza ki;  o yıldız bir şehit yıldızdır. 
O halde, bayrağımızın, hilalimizin ve yıldızımızın gökyüzünde sonsuza dek özgürce dalgalanması için EVET diyoruz. 
Evet diyoruz çünkü; Hollanda’da benim kadın bakanımı konuşturmayıp, bunun adına demokrasi diyenlere karşı EVET diyoruz.  
Evet diyoruz çünkü; Terör örgütleri FETÖ ve PKK’nın arkasına gizlenen ve bu kahpelerin Avrupa’nın göbeğinde gösteri yapmalarına izin verenlere karşı dimdik duran bir lidere EVET diyoruz. 
Evet diyoruz çünkü; Hristiyan birliği olan Avrupa Birliği’ni bırakıp, Müslüman dünyasında birlik ve dirliği sağlama görevini üstlendiğimiz için EVET diyoruz.
 Evet diyoruz çünkü; Adaleti sistemini Hitler’in gölgesi altında kabul ettirenleri örnek alacak kadar alçak olmadığımız için EVET diyoruz.
Evet diyoruz çünkü; Hak ’kın adaletinin herşeyden üstün olduğu için Hakk’a güvenip EVET diyoruz.
Evet diyoruz çünkü, Biz sadece Rabbimize kulluk ederiz, kula kulluk etmeyiz. Bizim Allah’tan başka ubudiyet görevini yerine getiremeyeceğiz bir göç olmadığı için EVET diyoruz.

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer  ise  Türkiye Gençlik Teşkilatı Tarafından Millet devlet  oluyor   TEK SEVDAMIZ TÜRKİYE     Referandumda  Evet”  Proğramını  Yozgat ilimizde yaptıkları için . TGT  il başkanı ve arkadaşlarına Teşekkür ederim ,Sizler ile bizi bulaştıran  Sayın  TGT  Genel başkanı  ve ekibine  teşekkür ediyorum ve  genel merkezine   teşekkür ediyorum sizler ile bizler buluşturduğu için  .
Türkiye Cumhuriyeti  ilelebet yaşaması için canını feda etmek için kefenini  alarak yoluna  cıkan secilmiş  İlk Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan`dan size selam getirdim.

 Yeni Türkiye `nin şahlanması  için  16 nisan da  sandığa gitmemiz lazım ,
yeni Türkiye `nin  kapılarının  ardına  kadar  açmak için 16 nisanda sandığa gideceğiz. Ne Milletvekili ,ne Belediye  Başkanı Secimidir bu Bir  ülkenin geleceğinin secimidir.  bizler tarih yazacağız  16 nisanda   Allahın izni ile .
16 Nisan da yeni Türkiye kapıları açmak için  evet diyeceğiz ve terör örgütleri nereye giderlerse gitsinler   bizden kacamazlar . bu Hayinlerine cevap olarak evet diyeceğizki öyle bir evet diyelilimde .  Hollanda ,Almana `ya  Sesleniyorum  itlerini ve uşaklarını gönderseler biz 16 Nisanda cevap vereceğiz  ve Evet diyeceğiz.
20 günümüz var  kapı kapı dolaşarak  evet çalışmasını yapacağız    hep beraber Yozgat halkımız  sandıkları evet için patlatmaya varmısınız  Yozgat  halkımız   evet varız .
Yozgat`lım Akparti kurulduğundan beri Yozgatlım  her zaman Akpartinin yanında olmuştur  16 nisan da Yozgat yine evet diyecek .
Oylarımızı  öyle kullanalmki on ikiden vurun ki yeni Türkiye` nin  kapılarını verin .tek bayrak için  evet ,milletimiz için Evet  ,kararımız için evet ,ülkemiz geleceği için evet ,dünyaya  inat evet ,dış odaklara karşı evet ,kardeşliğimize evet , daima millet demek için evet   diyoruz sonuna kadar evet diyeceğiz  16 nisanda dedi.

Hasan Dursun  İlahi Sanatçısı   güzel ilahileri  ile geceye renk kattılar . daha sonra  Uğur IŞILAK  `  IN Sahneye  Çıkması ile    Konseri  Muhteşem oldu . 
 Sanatcı  Uğur IŞILAK   sahnedeykey  yaptığı konuşmasında  Sayın Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan `ın  her zaman sanatcı olarak yanında olduğunu ve ülkemizin geleceği için bende evet diyorum sonuna kadar . bu geceyi hazırlayan Tgt Genel  Başkanı Hakan Polat ve Genel Başkan Vekili Ömer  Tekiner `e  ekibine  yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum . 
Sanatcı  Uğur IŞILAK    sahnedeyken  söylediği  Türküler  esnasında  Tgt Tarafından yapılan  Türkiye İçin Evet  atkısı hediye edildi .

proğram son buldu . Türkiye Gençlik Teşkilatı Tarafından Plaket Takdimi  yapıldı plaketler ise  
Ak Parti Yozgat Milletvekili – Abdulkadir Akgül , AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer  ve Sanatcı  Uğur Işılak  `a verildi .

Proğram  sonunda   bütün  protokol sahneye cıkarak Tek sevdamız  Türkiye oyumuz Evet  diyerek proğram son buldu .