GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-03-2017 22:31   Güncelleme : 29-03-2017 22:31

TGT Evet Tırı Yozgat İlinde

Türkiye Gençlik Teşkilatı ‘’Cumhurbaşkanlığı Sistemine EVET’’ diyor. ‘’Millet Devlet Oluyor’’ Tır’ı YOZGAT Cumhuriyet Meydanında Halkın sevgi seli ile karşılandı . Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat, Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner,Genel Başkan Yardımcısı M.Ali Yavuz,Teşkilat Başkanı Tahir Ersöz ,Genel Sekreter Muharrem Yıldırım, Yozgat İl Başkanı Saygı Çakır ve Beraberindeki Heyet Yozgat ilinde Tgt Evet Tırı ` nın önünde basın açıklaması ve Cumhurbaşkanlığı Sistemine Evet Broşürü dağıtarak. Daha sonra Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat ve beraberindeki tam kadro ekibi ile Yozgat esnafını ziyaret ederek tek tek esnaflardan Cumhurbaşkanlığı sistemine evet broşürü dağıtarak onlardan evet `e oy verilmesini istedi .

TGT Evet Tırı Yozgat İlinde

ABDULLAH YİĞİT –YOZGAT 

 

Türkiye Gençlik Teşkilatı ‘’Cumhurbaşkanlığı Sistemine EVET’’ diyor. ‘’Millet Devlet Oluyor’’ Tır’ı YOZGAT  Cumhuriyet Meydanında Halkın sevgi seli ile karşılandı .
Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat, Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner,Genel Başkan Yardımcısı M.Ali Yavuz,Teşkilat Başkanı Tahir Ersöz ,Genel Sekreter Muharrem Yıldırım, Yozgat İl Başkanı Saygı Çakır  ve Beraberindeki Heyet Yozgat ilinde Tgt Evet Tırı ` nın  önünde basın açıklaması ve Cumhurbaşkanlığı Sistemine Evet Broşürü dağıtarak. Daha sonra Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat ve beraberindeki tam kadro ekibi ile Yozgat  esnafını ziyaret ederek tek tek esnaflardan Cumhurbaşkanlığı sistemine evet broşürü dağıtarak onlardan evet `e oy verilmesini istedi .
Halkın büyük ilgisi ile karşılaşan Türkiye Gençlik Teşkilatı ‘’Cumhurbaşkanlığı Sistemine EVET’’ diyor Tırı 2 Gün Yozgat  Cumhuriyet meydanında halka hizmet edecek.

Türkiye Gençlik Teşkilatı  Genel  Başkanı  Hakan Polat Yaptığı Basın Açıklamasında Şunları söyledi : Türkiye Gençlik Teşkilatımız tarafından özel tasarlanmış olan ve içerisinde 115 kişilik sinema salonu ve ses sistemi bulunan “Cumhurbaşkanlığı Sistemi için EVET” TIR’ımız Allah’ın izniyle Yozgat  ilimize ulaşmıştır. biz Türkiye sevdalıları olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan `ın Yolundan Giden Bir Teşkilat olarak Tgt EVET Tırımız ile halkımıza hizmet için buradayız. Biz Bu ülke için Varız ,Tgt Tırımız 81 ilimizde dolaşarak cumhurbaşkanlığı sistemine evet kampanyasına destek vermek  için geziyoruz. Bugün Bozaklar diyarı Yozgat ilimizi ziyaret ettik tam kadro olarak , Esnaflarımızı tek tek ziyaret ederek onların sorunları ve onları dinleyerek evet broşürü dağıtarak destek istedik  16 nisanda evet `e oy vermek için çalışmamız devam ediyor .

Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner ise biz Tgt olarak 81 ilde teşkilatılmış bir Stk kuruluşuyuz. Amacımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan `ın Yolundan giden ve Ülkesini ,Milletini seven bir gençlik teşkilatıyız .Yozgat  ilinde Esnaf ziyaretimizde Cumhurbaşkanlığı sistemine evet kampanyasına evet broşürü dağıttık , halkımızın bize vermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.sayın Genel Başkanımız Hakan Polat ,Yozgat il başkanımız Saygı Çakır ve Tgt Genel merkez tam kadro olarak Yozgat ilindeyiz  EVET Tırımız önünde halkımız ile beraber olduk onların sorunları bizim sorunlarımızdır. ülkenin geleceği için TGT olarak  16 nisan da evet diyoruz .

Türkiye Gençlik Teşkilatı Teşkilat  Başkanı Tahir Ersöz  Öncelikle   Sayın Genel Başkanım, Sayın İl Başkanım, Sayın Genel Başkan Yardımcılarım, kıymetli misafirler ve ekmeğini yediğim, doğduğum büyüdüğüm  Yozgat’ın mert insanları hepinizi saygıyla selamlıyor ve Tek Sevdamız Türkiye  Cumhurbaşkanlığı  Sistemine Evet Tırı `mız  Yozgat ilimize  gelmesi bizi çok sevindirmiştir  bende bir Yozgat `lı  olarak evet Tırı `mız önünde  halkımıza evet buroşürü dağıttık Genel başkanımız ,Genel Başkan yardımcıları ,il Teşkilatımız ile beraber tek tek  Yozgatlı esnafımızı  ziyaret ettik Yozgat  kararını vermiş  evet diyor  . Referandum sürecinde de bizler Yozgat’lı olarak devletimiz ve Cumhurbaşkanımızın yanında tüm dünyaya Evet mührünü basıp bizden korkan demokrasi düşmanlarının karşısında dimdik duracağız. Sayın Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayacağız. Tek millet diyeceğiz, tek devlet diyeceğiz, tek bayrak diyeceğiz, tek vatan diyeceğiz. Cumhurbaşkanlığı Sistemi için EVET diyeceğiz ve mührümüzü tüm kafirlere, hainlere, Siyonistlere ve vatan düşmanlarına karşı EVET diyerek gümbür Gümbür basacağız.

Yozgat İl Başkanı Saygı Çakır   ise Öncelikle  Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanımız  Hakan Polat, Genel Başkan Vekilimiz Ömer Tekiner,Genel Başkan Yardımcımız  M.Ali Yavuz, Yozgatlı Hemşehrimiz Teşkilat Başkanımız Tahir Ersöz ,Genel Sekreterimiz  Muharrem Yıldırım ve Genel merkez yöneticilerimizin Yozgat ilimize gelmesinden dolayı tek tek teşekkür ediyoruz.
Bizde il teşkilatı ve yönetim kurulu üyelerimiz ile beraber hergün  Referandum çalışmamız devam ediyor Yozgat ili olarak kararımız verdik evet diyoruz.
Genel  Merkezimiz Tarafından ‘’Cumhurbaşkanlığı Sistemine EVET’’ diyor. ‘’Millet Devlet Oluyor’’ Tır’ı YOZGAT ilimizde olması bizi çok sevindirmiştir.ilimiz Cumhuriyet Meydanında halkımıza hizmet ediyor.Kararımız net oyumuz evet diyoruz.