Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 08-04-2017 18:11   Güncelleme : 08-04-2017 18:11

Belsan Personeline İş Güvenliği Ve Sağlığı Eğitimi Verildi

Şanlıurfa toplu taşıma hizmetini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi BELSAN Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen İş Güvenliği ve Sağlığı Eğitim Programında konuşan Başkan Çiftçi: "Davranışınızla, bilginizle, bakış açınızla Şanlıurfa'nın modern yüzüsünüz" dedi.

Belsan Personeline İş Güvenliği Ve Sağlığı Eğitimi Verildi

BELSAN Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen İş Güvenliği ve Sağlığı Eğitim Programında çalışanlara eğitim verildi. Programın sonunda ise BELSAN bünyesinde çalışanları disiplin ve verimliklerinden dolayı personel prim ve plaket ile ödüllendirildi

 

En kıymetli varlık olan insan taşımacılığının önemine dikkat çeken Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi: "Araç gereç alırsınız, güzel yolar, iyi kavşaklar yaparsınız. Bir çok yenilik yaparsınız. Gelişmişlik sadece bunlarla ölçülmez. Gelişmişlik, insanlar arasındaki diyalogdan,  insanın durduğu yer, insanların birebirleriyle olan ilişkileriyle, saygı ve güvenle ölçülür. Bunları aşmanın yolu eğitimden geçer. Bu şehir sizin, bu şehir Şanlıurfalılarındır. İşinizi severek yapmalısınız. Çünkü Şanlıurfalıları taşıyorsunuz. En kıymetli varlık olan insanı taşıyorsunuz. Otogarları işletiyorsunuz. Kentimize gelen ve giden misafirlerimizi taşıyorsunuz. Dolayısıyla davranışınızla, bilginizle, bakış açınızla Şanlıurfa'nın modern yüzüsünüz" diyerek düzenlenen programdan dolayı katılımcılara ve BELSAN Yönetimine teşekkür etti.