GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-04-2017 23:48   Güncelleme : 14-04-2017 23:48

TGT Akparti Konya Mitingine Katıldı

Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner ,Genel Sekreter Muharrem Yıldırım ,Teşkilat Başkanı Tahir Ersöz ,Genel Merkez Genel Başkan Yardımcıları , İç Anadolu Bölge Başkanı Hüseyin Çetintaş ,Mersin,Sivas,Ankara,Adan,Aksaray,Nevşehir,Kayseri,Diyarbakır,İzmir, Gaziantep ,Karaman,Yozgat İl Başkanları , Konya İl Başkanı Cengiz Çiftci ,İl yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları ile beraber Bu gün Akparti Konya Cumhurbaşkanımız Mitingine Katıldılar. TGT Cumhurbaşkanlığı Sistemine EVET dedi.

TGT Akparti Konya Mitingine Katıldı

ABDULLAH YİĞİT-KONYA 

 

Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkan Vekili  Ömer Tekiner ,Genel Sekreter Muharrem Yıldırım ,Teşkilat Başkanı Tahir Ersöz ,Genel Merkez Genel Başkan Yardımcıları , İç Anadolu Bölge Başkanı Hüseyin Çetintaş ,Mersin,Sivas,Ankara,Adan,Aksaray,Nevşehir,Kayseri,Diyarbakır,İzmir, Gaziantep ,Karaman,Yozgat İl Başkanları , Konya İl Başkanı Cengiz Çiftci  ,İl yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları ile beraber   Bu gün  Akparti  Konya Cumhurbaşkanımız  Mitingine Katıldılar. TGT  Cumhurbaşkanlığı Sistemine  EVET  dedi.


Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel   Başkan  Vekili  Ömer Tekiner  :  Biz Tgt Genel merkezi  yönetim kurulu üyelerimiz , Çok Sayıda İl Başkanlarımız,Konya Teşkilatımız ile  beraber Akparti  Konya  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın  Mitingine katıldık..muhteşem bir miting idi  16 nisan `da Evet ler cıkacak ülke huzura kavuşacak bizler tarihe tanıklık edeceğiz 16 nisanda  ülkemizin  insanlarına sesleniyorum varmısınız 16 nisanda tarih yazmaya inşallah tarih yazacağız yeniden diriliş ile beraber, Tgt olarak  Sayın Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan `ın yolunda giden bir gençlik teşkilatı olarak  bizde 81 ilde  Evet çalışması yapıyoruz. bu gün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın Konya  Mitingi İçin Tgt Tam kadro olarak katıldık.
,Reisimiz Sayın Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan ` ı Yalnız bırakmadık ve Türkiye Gençlik Teşkilatı kararımız net oyumuz evet diyoruz. 

Dış mihrakların hayır dediği bir ortamda Konya gibi devlet kültürü almış bir şehrimizin EVET diyerek büyük Türkiye yolunda Cumhurbaşkanlığı sistemine destek vereceğine inanıyoruz. Evet diyoruz.


Konya İl Başkanı Cengiz Çiftci   ise Öncelikle Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkan Vekilimiz   Ömer Tekiner ,Genel Sekreterimiz  Muharrem Yıldırım ,Teşkilat Başkanımız  Tahir Ersöz ,Genel Merkez Genel Başkan Yardımcılarımız , İç Anadolu Bölge  Başkanımız  Hüseyin Çetintaş ve Çok Sayıda İl Başkanlarımız  bu gün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın Konya  Mitingi için Konya ilimize geldiler.Beraber mitinge katıldık   muhteşem Konya mitinginde Tgt olarak  tek sevdamız Türkiye dedik .


 Konya ilimize geldikleri için tek tek teşekkür ediyorum .biz Tgt olarak Cumhurbaşkanlığı sistemine Evet diyoruz  kararımız net oyumuz Evet diyoruz dedi.