GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-04-2017 23:41   Güncelleme : 20-04-2017 23:41

Başkan Kaya Milletimiz Geleceğine Sahip Çıkarak Evet Demiştir

Kaya; "Milletimiz geleceğine sahip çıkarak "evet” demiştir. Bu yeni dönemde hepimize büyük görevler düşmektedir. Milletçe kenetlenip geleceğimize, vatanımıza ve devletimize sahip çıkmamız gerekiyor

Başkan Kaya  Milletimiz Geleceğine Sahip Çıkarak  Evet  Demiştir

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 
Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 16 Nisan halk oylaması ile ilgili Basın açıklamasında   bulunarak milletin oyunu demokrasiden yana kullandığını söyledi.


Kaya, Milletin çiftbaşlılığın kalkmasının önemini kavramış olduğunu hatırlatan Başkan Kaya, koalisyon dönemlerinden kalan yaraların tekrar açılmaması için son noktanın da konduğunu belirtti.


Anayasa değişikliğinin Türk milleti tarafından kabul gördüğünü de ifade eden Kaya; "Milletimiz geleceğine sahip çıkarak "evet” demiştir. Bu yeni dönemde hepimize büyük görevler düşmektedir. Milletçe kenetlenip geleceğimize, vatanımıza ve devletimize sahip çıkmamız gerekiyor. Milletimiz çiftbaşlılığın ortadan kalkmasının önemini kavramış koalisyon dönemlerinden kalan yaraların tekrar açılmaması için sürece son noktayı koymuştur. Yeni dönemde ekonomik ve sosyal atılımların yaşanacağına dair olan inancımız sonsuzdur. Sonuçların milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.