MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-05-2017 07:04   Güncelleme : 13-05-2017 12:06

Fatih Bucak'ın Yeğeni İçin Dillere Destan Düğün Yaptı

Ankara İlinde Bir Özel Hotelde Ekonomist Çiftçi M.Fatih Bucak Yeğeni Murat Fanta Onar İçin dillere destan düğün yaptı . Ekonomist Çiftçi M.Fatih Bucak düğüne gelen seçkin davetlileri tek tek karşılayarak onlarla sohbet etti.

Fatih Bucak'ın Yeğeni İçin Dillere Destan Düğün Yaptı

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Ankara İlinde Bir Özel Hotelde  Ekonomist Çiftçi M.Fatih Bucak  Yeğeni  Murat Fanta Onar İçin dillere destan düğün yaptı .
Ekonomist Çiftçi M.Fatih Bucak düğüne gelen  seçkin davetlileri tek tek   karşılayarak onlarla  sohbet etti.
Melis Aydoğan ve Murat Fanta Onar `un  Nikah törenini ise Çankaya Belediye Başkanı  Alper Taşdelen   adına bir hanım efendi kıldı. Nikah şahitleri  Ekonomist Çiftçi  M.Fatih Bucak, İhsan Işıldak,Vahdettin Aydoğan Oldu .Nikah töreninden sonra evlenme cüzdanını alan genç  çiftler  mutlulukları göz doldurdu.
Çok sayıda ünlü sanatcılar  birbirinden güzel şarkı ve türküler eşliğinde  muhteşem bir düğün yapıldı .dolarlar havada uşuştu,doyasıya  gelen seçkin davetliler  halay cekerek eğlendiler .gelen konuklar adeta birbiri ile yarıştılar dolar atması ile   düğün gecesine katılan ünlü sanatcılar ise  Hasan yılmaz ,Faik öztürk, Kemale Amed, Ufuk Özel , Asena , Faruk Tuncel , Sevg i Soylu Tek tek sahneye cıkarak birbirinden güzel şarkı ve türkü söylediler .


Ekonomist Çiftçi  M.Fatih Bucak Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e düğün töreninde  yaptığı açıklamasında şunları söyledi .
Bucak , öncelikle yeğenim murat `ın  düğün törenine katılan  tüm seçkin davetlilere tek tek teşekkür ediyorum , beni kırmadan İstanbul,Şanlıurfa ,Trabzon ,Ankara ilimizde  ve diğer illerden gelen misafirlerimize `de  ayreten teşekkür ediyorum.  bu mutlu gününde beni yalnız bırakmayan tüm dostlarımıda teşekkür ediyorum . yeğenim murat `a  mutluluklar dilerim  dedi.