GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-10-2022 19:26   Güncelleme : 26-10-2022 13:07

ŞUTSO Seçimlerinde Favori Meclis Üyesi Adayı: Nebi Bayram

ŞUTSO Seçimlerinde Favori Meclis Üyesi Adayı: Nebi Bayram olarak ön plana çıkıyor.

ŞUTSO Seçimlerinde Favori Meclis Üyesi Adayı: Nebi Bayram

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) meslek komitesi ve meclis üyelerinin belirleneceği organ seçimleri, 30 Ekim 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek.

FAVORİ ADAY :NEBİ BAYRAM 

Seçimlerde Meclis Üyesi Adayı olan İşadamı Nebi Bayram'ın seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Başarılı özgeçmişi ve üstlendiği büyük projelerle dikkat çeken Nebi Bayram Şanlıurfa'da Ticaret ve Sanayinin gelişmesi için, "Ben de varım" diyor.

Bilindiği gibi, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ve yönetim kurulu, 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Oda Borsalar Kanunu’nun 84’üncü Maddesi gereğince Ekim/Kasım aylarında yapılması gereken seçim için takvimini belirledi. ŞUTSO üyeleri 4 yıl aranın ardından 30 Ekim 2022 Pazar günü sandık başına gidecek. Seçimde, toplam 29 meslek komitesinde yer alacak meclis ve meslek komitesi üyeleri belirlenecek. ŞUTSO Organ Seçimleri 15 Temmuz Şehitleri Orta Okulu ile Hatice Gelener İlk Okulu’nda 09:00 - 17:00 saatleri arasında yapılacak.

 

Gerçekleştirilecek seçim ile ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek şunları kaydetti: “Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası olarak Haliliye İlçe Seçim Kurulu’na yaptığımız başvuru neticesinde 30 Ekim 2022 Pazar gününe seçim tarihi aldık. Bu tarihte, 09:00 - 17:00 saatleri arasında Haliliye’de bulunan 15 Temmuz Şehitleri Orta Okulu ile Hatice Gelener İlk Okulu’nda organ seçimlerimizi gerçekleştireceğiz. Seçim ile ilgili tüm detayları www.sutso.org.tr adresli web sitemizde paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz. Üyelerimizi de sitemizi takip etmeleri konusunda bilgilendirmiş olalım. Seçimde katılımın yoğun olmasını bekliyoruz. Gerçekleştireceğimiz seçimin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Seçimlere kısa süre kala Meclis Üyesi Adayı Nebi Bayram'a işadamlarından ve sanayiciden destek mesajları yağıyor.

Haber: İbrahim Uyğur 

AdminAdmin