KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 26-05-2017 17:48   Güncelleme : 26-05-2017 17:57

Başkan Demirkol, Çanakkale Ruhunu Yaşatmayı Sürdürüyoruz

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, ‘Peygamberler diyarından, şehitler diyarından’ programı kapsamında engelliler, yetim çocuklar, sevgi evlerinde kalan çocuklar ve basın mensuplarıyla birlikte Çanakkale’de giderek, kara ve deniz zaferlerinin kazanıldığı bölgeleri ziyaret etti.

Başkan Demirkol, Çanakkale Ruhunu Yaşatmayı Sürdürüyoruz

Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla üç yıldır geleneksel hale gelen Çanakkale programları kapsamında, özel uçakla düzenlenen günü birlik Çanakkale gezisine; Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Derneğine üye engelliler, Ay Işığım Derneğine üyesi yetim çocuklar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün sevgi evlerinde kalan çocuklar ve basın mensupları katıldı. Başkan Fevzi Demirkol, Haliliye Belediye Meclis Üyesi Metin Çadırcı, Karaköprü Belediye Meclis Üyesi İsa Kızıldemir’in de yer aldığı ziyarette, Eceabat’ta Çanakkale deniz ve kara savaşlarının yaşandığı bölgeler gezildi.

 

Çanakkale Şehitler Abidesini ziyaret eden heyet, burada temsili yemin törenine de katılarak, ecdadın izinden gideceklerine yemin ettiler.