GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-06-2017 15:34   Güncelleme : 03-06-2017 15:34

Arzakçı TGT Genel Merkezini Ziyaret Etti

Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi Abdullah Arzakçı ve beraberindeki heyet bugün TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner `ı Ankara `da TGT Genel merkezinde Makamında ziyaret ettiler.

Arzakçı  TGT Genel Merkezini Ziyaret Etti

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Güneydoğu Anadolu Bölge  Temsilcisi  Abdullah Arzakçı ve beraberindeki heyet  bugün TGT  Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner `ı Ankara `da TGT Genel merkezinde  Makamında  ziyaret ettiler.

Ziyaret Esnasında TGT Genel  Başkan  Vekili Ömer Tekiner ,  Referandum çalışmalarında sayın Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan `ın izinde giden bir Gençlik teşkilatı olarak 81 ilde ve  Evet çalışması hakkında bilgi alışverişinde bulunarak. Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Güneydoğu Anadolu Bölge  Temsilcisi  Abdullah Arzakçı ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi  Abdullah Arzakçı ise yaptı açıklamasında TGT Genel  Başkan  Vekili Ömer Tekiner `ın Diyarbakır `lı ve Silvan ilçesinden olmasından dolayı makamında ziyaret ederek tebrik ettik.Diyarbakır `lı hemşehrimiz Tekiner `den gurur duyuyoruz  ,Daha en iyi makamlara ve görevlere layıktır .hayırlı uğurlu olsun diyorum .bizleri makamında kabul ettiği için ben ve heyetimde bulunan arkadaşlar adına çok çok teşekkür  ederim.