GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-06-2017 20:35   Güncelleme : 09-06-2017 20:35

A9 Tv Geleneksel İftar Yemeğinde Seçkin Kişiler Bir Araya Geldi

A9 TV’nin toplumun çok farklı kesimlerini aynı sofrada buluşturduğu Ramazan ayı geleneksel iftarı 8 Haziran 2017’de İstanbul `da Bir Özel Otelin Balo Salonu’nda gerçekleştirildi. Her sene olduğu gibi bu sene de farklı kültür, kimlik ve görüşteki insanların, barış ve sevgi ortamı içinde bir arada olabileceğini gösteren iftar yemeğinde çok güzel görüntülere şahit olundu.

  A9 Tv  Geleneksel  İftar Yemeğinde  Seçkin Kişiler Bir Araya Geldi

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL 


A9 TV’nin toplumun çok farklı kesimlerini aynı sofrada buluşturduğu Ramazan ayı geleneksel iftarı  8 Haziran 2017’de  İstanbul `da Bir Özel  Otelin  Balo Salonu’nda gerçekleştirildi.
 Her sene olduğu  gibi bu sene de farklı kültür, kimlik ve görüşteki insanların, barış ve sevgi ortamı içinde bir arada olabileceğini gösteren iftar yemeğinde çok güzel görüntülere şahit olundu.


Bu özel davete Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Uygur Medya Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı  Yönetmen Murat Uygur, Hairof İstanbul Genel Koordinatörü Saç Ekim Uzmanı Adem köse,  Korsanla  Mücadelle  Şübe Müdürü Yazar  Vadullah Taş,İsrail ve Amerika’dan gelen Musevi ve Hristiyan din adamları, politikacılar, Türkiye Süryani, Ermeni, Musevi, Rum Ortodoks ve Katolik cemaatlerinin değerli mensuplarının yanı sıra Caferi, Alevi ve Bektaşi camialarının kıymetli isimleri, Nakşibendi, Kadiri tarikatları, Nur talebeleri, Milli Görüş Camiası olmak üzere muhafazakar kesimin değerli isimleri, Türk siyasi hayatının saygın isimleri, farklı görüş ve düşünceden aydınlar, yabancı ülkelerin Türkiye başkonsolosları, çok sayıda akademisyen ve yine çok sayıda yerli ve yabancı basın temsilcisi ve sanatçı katıldı. 


Farklı inançlara, dünya görüşlerine, siyasi partilere ve yaşam tarzlarına sahip yaklaşık 750 kişinin katıldığı iftar daveti,  Adnan Oktar’ın hep eserlerinde ve yayınlarında vurguladığı sevginin, dostluğun, kardeşliğin ve barışın güzel bir temsili niteliğindeydi.