Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 24-06-2017 19:43   Güncelleme : 24-06-2017 19:43

Urfa Milletvekili Yılmaztekin Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı. Başkan Demirkol, mesajında yaşanan bayram sevincinin iki cihanda devamını diledi.

Urfa Milletvekili Yılmaztekin  Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

Yılmaztekin mesajında, bütün Müslümanların hasretle beklediği, yenilendiği, iç dünyasını tazelediği rahmet, bereket ve mağfiret ayı ramazanı nihayetlendirerek bir bayrama daha kavuşulduğunu vurgulayarak, "Ramazan Bayramı'nızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, ülkemiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bayramların, manevi kıymetinin yanında bizi biz yapan hasletlerimizi pekiştirdiğimiz, birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz, kardeşlik iklimini derinden teneffüs ettiğimiz müstesna günlerdir." ifadelerini kullandı.

 

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin bayram günlerinde, asırlardan beri bu topraklarda hakim olan sevgi ve hoşgörü kültürü özümsenerek dalga dalga bütün insanlığa yayılıp, vefa ve sadakatin en güzel örneklerinin sergilenmesini temenni ettiğini vurguladı.

 

Bayram sevincinin paylaşarak çoğaltılan mübarek gün vesilesiyle en yakın hane halkı başta olmak üzere, yaşlılar, şehit aileleri ve gazilerin asla ihmal edilmeyip, istikbalin ışığı çocukların sevindirilmesi gerektiğini aktaran Yılmaztekin şunları kaydetti:

 

"Unutmamak gerekir ki birbirimize dost elimizi uzattığımız, küskünlüklerin nihayet bulduğu, kucaklaşarak, hayır duası alarak geçirdiğimiz bayramlar bizlere İslam'ın barış ve esenlik dolu çağrısının bütün sayfalarını açar. Bu vesileyle bayramda sevdikleriyle hasret gidermek üzere başka yörelere seyahat edecek vatandaşlarımıza acılar yaşanmaması, bayramımıza gölge düşmemesi adına trafik kurallarına azami ölçüde dikkat etmelerini hatırlatarak tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik eder, sevgi ve saygılarımı sunarım."