urfadabugun
Giriş Tarihi : 16-07-2017 15:28   Güncelleme : 16-07-2017 15:36

Başkan karakeçili 5 Temmuz mesaj yayımladı

Başkan karakeçili 5 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde yazılı bir mesaj yayımladı. Başkan karakeçili mesajında tüm şehitleri minnetle andıklarını belirterek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Başkan karakeçili 5 Temmuz mesaj yayımladı

Anadolu karakeçililer dernek başkanı Halil karakeçili , 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilmek istenen darbe girişiminin birinci yıl dönümünde yayımladığı mesajında milletin göstermiş olduğu direniş sayesinde günün tarih sayfalarına 'İkinci Kurtuluş Destanı' olarak yer aldığını söyledi.

 

 

 

Türkiye'nin birlik ve beraberlik içerisinde hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlediğinin altını çizen Başkan karakeçili , 15 Temmuz 2016 tarihini bizler hiç bir zaman unutmayacağız. Çünkü bu tarih bir taraftan vatan hainlerinin devletine ve milletine karşı başkaldırışının tarihi olmakla birlikte diğer taraftan kahraman vatandaşlarımızın nesline uygun birlik ve beraberliğinin sonucu ortaya çıkan 'İkinci Kurtuluş Destanı'nın tarihidir. Bu vesile ile vatanının bütünlüğü için canını feda etmekten çekinmemiş tüm şehitlerimizi minnetle anarken, gazilerimize de sağlıklı uzun ömürler diliyorum dedi