GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-07-2017 16:37   Güncelleme : 25-07-2017 16:37

Güneydoğu Aşiret Mensuplarından TGT `ye Ziyaret

Güneydoğu Anadolu Bölgesinden Aşiret Mensupları Halim Kaplan ,Mustafa Tulan , İş Adamı Abdurrahman Keser `den oluşan heyet TGT Genel merkezine Gelerek TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner `ı Makamında ziyaret ederek bölgesel sorunlar hakkında istişare ettiler .

Güneydoğu Aşiret Mensuplarından TGT `ye Ziyaret

ABDULLAH YİĞİT –ANKARA

Güneydoğu Anadolu Bölgesinden  Aşiret Mensupları  Halim Kaplan ,Mustafa Tulan , İş Adamı Abdurrahman  Keser `den  oluşan  heyet  TGT Genel merkezine Gelerek   TGT Genel  Başkan Vekili Ömer Tekiner `ı Makamında ziyaret  ederek bölgesel sorunlar hakkında istişare ettiler .

Güneydoğulu Aşiret Mensupları  heyeti  Adına  İş Adamı  Abdurrahman Keser , Öncelikle TGT  Genel Başkanı  sayın Hakan Polat ve TGT Genel Başkan Vekili sayın Ömer Tekiner `ın  Bölgemizde  ve ülkemizin 81 ilinde  Referandumda  EVET  Çalışmaları yaptıklarından dolayı Güneydoğulu Aşiret Mensupları olarak çok çok teşekkür ediyoruz.  TGT Genel merkezini ziyaret ettik başkanlar ile bölgemizde bulunan sorunlar hakkında  istaşerelerde bulunduk.

TGT Genel Başkan  Vekili Ömer Tekiner ise Öncelikle Güneydoğulu Aşiret Mensuplarından oluşan heyete  teşekkür ediyorum   .  Bizleri  ziyaret ettikleri için . Bugün Genel merkezimizde  Aşiret mensupları ile beraber yaklaşık 2 saat Güneydoğu   Anadolu Bölgesinde  Bulunan sorunlar   hakkında istişarelerde bulunduk .