Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 25-07-2017 18:22   Güncelleme : 25-07-2017 18:22

BAŞKAN EKİNCİ VATANDAŞLA İÇ İÇE

Eyyubiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, rutin mahalle gezileri kapsamında son olarak Direkli,Dedeman ve Mance mahallelerini ziyaret etti.

BAŞKAN EKİNCİ VATANDAŞLA İÇ İÇE

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, rutin olarak gerçekleştirdiği mahalle gezilerine devam ediyor. Başkan Ekinci mahalle ziyaretleri kapsamında hem vatandaş ve esnafla görüşüyor hem de Eyyübiye Belediyesi tarafından mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceliyor. Başkan Ekinci son olarak Direkli, Dedeosman ve Mance mahallelerine ziyarette bulundu. Beraberinde Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleriyle birlikte Direkli Mahalle Muhtarı Mustafa Kestop'u ziyaret eden Başkan Ekinci mahallede yürütülen yol çalışmalarını da yerinde inceledi. Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen kilitli beton parke taşı döşeme işlemini inceleyen Başkan Ekinci, merkez ve kırsal ayırımı yapılmadan çalışmaların her bölgede eşit mesafede yürütüldüğünü söyledi. Muhtar Kestop da mahallelerinde yürütülen çalışmalardan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

Mahalle ziyaretleri hakkında açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci şunları söyledi;" Direkli mahallesindeyiz Mahalle muhtarımız ile birlikte dolaşıyoruz burada daha önce imara açılmış olan yerler vardı ve özellik ile kilitli parke noktasında eksiklikler vardı. Burada 8 sokağın kilitli parke çalışması bitti yaklaşık 20 bin metre karelik bir alan döşendi. Yeni gelişen yerlerde alt yapı sorunları da mevcut bunların giderilmesi konusunda gördüğünüz gibi ekiplerimiz sahada çalışıyorlar. Buradaki muhtarlarımızın talepleri noktasında ihtiyaç duydukları talepleri hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Bundan sonraki süreçte vatandaşlarımızın taleplerini hızlı ve etkili bir şekilde yerine getirmek. Tabi kilitli parkeyi ifade ediyoruz ama maalesef 2017 yılının sonuna gelmişiz ama şimdiye kadar uğraşılmayan konular ile uğraşmak durumunda kalıyoruz. Ama şehir büyüyor ilçe büyüyor şehir büyüdükçe bu tarz sıkıntılar yaşanacak bizlerde bu ihtiyaçlar neyse bunları yerine getirme konusunda  tüm ekiplerimiz ile beraber sahadayız çalışıyoruz"

Muhtar Kestop da Başkan Ekinci ve ekibine teşekkür ederek, "Sayın Belediye Başkanımızın da arz ettiği şekilde biz mahallemizin muhtarlığı olarak Belediyemiz ile koordineli olarak çalışıyoruz. Biz mahallemizin ihtiyaçlarını Belediyemize bildiriyoruz sayın Başkanımız, Başkan yardımcımız, birim müdürlerimiz ile koordineli bir şekilde çalışıp mahallemizin sorunlarını çözüm noktasında nihai karara varıyoruz mahallemizde yapılmakta olan çalışmalardan dolayı başkanımıza ve tüm ekibe ben mahallelim adına teşekkür ediyorum" dedi.