YEREL
Giriş Tarihi : 31-08-2017 13:40   Güncelleme : 31-08-2017 13:40

BAŞKAN EKİNCİ’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Kurban Bayramı dolaysıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.

BAŞKAN EKİNCİ’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Başkan Ekinci, bayramların, barışa, kardeşliğe, sevgi ve hoşgörüye vesile olan özel günler olduğunu belirtti. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Barış, kardeşlik, ve sevginin hakim olması temennisinde bulunan Başkan Ekinci, İslam coğrafyasının mübarek kurban bayramını kutladı.

 

Bayramlarda barış, kardeşlik ve hoşgörünün egemen olması gerektiğini belirten Başkan Ekinci, “En güzel duyguların yaşandığı, sevincin, hüznün ortak paydada buluştuğu bu mübarek güne kavuşmanı mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarda yaşanılan özel ve anlamlı anların ve duyguların sadece bayramlara özgü olmaması gerekiyor.

 

 Bu güzel anları; sevgiyi, kardeşliği ve barışı hayatımızın her anında paylaşarak yaşamamız gerekiyor. Özellikle iç ve dış mihrakların gerek ülkemizde gerekse de İslam coğrafyasında yaşattığı ve hepimizi derinden üzdüğü günlerin de son bulması temennisi inşallah bu bayram gününe vesile olur. İnsanlarımızda sağduyunun hakim olduğu, birlik, beraberlik, hoşgörü ve sevgi içerisinde yaşayacağımız günlerin çok uzağımızda olmadığını bir kez daha belirterek, bu duygu ve düşüncelerle başta Şanlıurfalı hemşerilerimizin ve tüm İslam coğrafyasının mübarek kurban bayramını kutluyorum.’’ Dedi.