Son dakika Haberler
Giriş Tarihi : 31-08-2017 17:54   Güncelleme : 31-08-2017 17:54

BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Bayramların her zaman inananları bir araya getirdiğine dikkat çeken Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, başta Şanlıurfalıların olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı kutladığını söyledi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

 Kurban Bayramı öncesi Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluk alanı içerisinde yer alan tüm çalışmaların tekrar tekrar gözden geçirildiğini de sözlerine ekleyen Başkan Nihat Çiftçi, gerek ulaşım gerekse ilgili tüm konularda birimlerin hassasiyetle görevlerine devam ettiklerini hatırlattı.

 

Başkan Nihat Çiftçi mesajında şu sözlerine yer verdi: "Bir bayramımızda halkımızla iç içe olmanın ve halkımıza hizmetkar olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayram toplumsal barışa ve huzura vesile olacak günlerdir. Rabbim, huzur ve afiyet içerisinde bir bayram yaşamayı nasip etsin.  Bu temennilerle başta Şanlıurfalı hemşerilerim olmak üzere mübarek Kurban Bayramının ülkemize, milletimize, İslam alemine, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum."

 

ŞANLIURFA'DA ULAŞIM 4 GÜN ÜCRETSİZ

4 günlük bayram süresince ulaşım ile ilgili tüm detayların gözden geçirildiğini sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, "Aldığımız karar gereği; Ulaşım Daire Başkanlığımız bayram süresi boyunca halkımıza ücretsiz hizmet verecektir. Bu anlamda halkımızın gerek ulaşımlarını daha rahat sağlamaları gerekse akraba ziyaretlerini gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilmeleri için tüm araçlarımız bayram süresi boyunca hizmetinde olacaktır" dedi.