GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-09-2017 11:48   Güncelleme : 01-09-2017 11:48

Şutb Meclis Başkanı Eyyüpoğlu `Ndan Kurban Bayramı Mesajı

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu , Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Şutb Meclis Başkanı  Eyyüpoğlu `Ndan Kurban Bayramı Mesajı

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA 


Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu , Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Eyyüpoğlu ,  Bayramlar, coşku, sevgi, kucaklaşmadır. Aile bağlarının daha da güçlendiği, dargınların barıştığı, yaşlıların, çocukların gönüllerinin alındığı en özel günlerdendir bayramlar. Özellikle Kurban Bayramları, dayanışmanın, yardımlaşmanın ve paylaşmanın ibadetidir. Gönülleri, bolluk ve bereket için şükür duygusu, ihtiyaç duyanlara yardım eli uzatılmasının huzuru kaplar.
Bayramlarımız, barındırdıkları bu manevi ruhla asırlar boyu milletimizi hep birbirine kenetlemiş ve gönüller arasında birleştirici bir köprü olmuştur. Bir Kurban Bayramı’nı daha milletçe kardeşlik ve sevgi bağlarıyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 15 Temmuz darbe girişiminin dahi sarsamadığı, aksine daha güçlendirdiği milli birlik ve beraberliğimize şükrettiğimiz bu Kurban Bayramı’nda, vatanı uğruna canını veren tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, değerli ailelerine başsağlığı diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Allah, milletimize daha nice bayramları, hep böyle kardeşlik sevgisiyle dolu bir maneviyatta yaşamayı nasip etsin.
İç dünyamıza ve çevrimize daha çok barış ve daha çok sevgi yaymamız gerektiğini bizlere hatırlatan Kurban Bayramı vesilesiyle, tüm  Şanlıurfalı hemşerilerimin, milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar; barışın ve kardeşliğin hüküm sürdüğü bir dünya dilerim.”