GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2017 01:36   Güncelleme : 02-09-2017 01:36

Başkan Çiçek `Ten Kurban Bayramı Mesajı

S.S. 42 Nolu Birecik Birlik Kooperatifi Başkanı Mustafa Çiçek , Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çiçek `Ten  Kurban Bayramı Mesajı

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


S.S. 42 Nolu Birecik Birlik  Kooperatifi  Başkanı Mustafa  Çiçek  ,  Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
 Mesajında, bayramların; iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günler olduğuna dikkat çeken Başkan Çiçek  , "Bayramlar, dini şuur ve duyguların gelişmesine, milli ve manevi değerlerin güçlenmesine, birlik ve beraberlik ruhunun kuvvetlenmesine vesile olduğundan dolayı önem arz etmektedir. Her türlü insani ve ahlaki değerlerin kazanılmasına önemli katkılar sağlayan bayramların özellikle paylaşma ve yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı istisnai günler olması da bu güzelliğe ayrı bir anlam kazandırmaktadır" ifadelerini kullandı.
      Bayramların dini şuur ve duyguların gelişmesine,  milli ve manevi değerlerin güçlenmesine, birlik ve beraberlik ruhunun kuvvetlenmesine vesile olduğundan dolayı önem arz ettiğini belirten Başkan Çiçek  ; "Her türlü insani ve ahlaki değerlerin kazanılmasına önemli katkılar sağlayan bayramların özellikle paylaşma ve yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı istisnai günler olması da bu güzelliğe ayrı bir  anlam kazandırmaktadır" dedi.
             Tüm kalbimle inanıyorum ki, millet olma şuurunu derinden hissettiğimiz bu özel günlerde; fakirliğin gururuyla kimsenin kapısını çalamayanları, yolları gözleyen yaşlı ve kimsesizleri, başının okşanmasına hasret öksüz ve yetimleri ziyaret ederek, onlara sevgimizi gösterelim ve bayram ruhuna yakışanı yaparak, onlara yardım elini uzatalım.
           Bu duygu ve düşüncelerle; Tüm  Hemşehrilerimin   Kurban Bayramı'nı kutluyor, kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam Âlemine, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum"