GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2017 03:53   Güncelleme : 02-09-2017 03:53

Milletvekili Değer `Den Kurban Bayramı Mesajı

Akparti ` ye Gönül Vermiş 22 Dönem Diyarbakır Milletvekili Mesut Değer , Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili  Değer `Den Kurban Bayramı Mesajı

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Akparti ` ye  Gönül  Vermiş  22 Dönem  Diyarbakır Milletvekili  Mesut Değer  , Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Milletvekili  Değer  mesajında şu ifadeleri kullandı: Toplumumuzda sevgi, barış,kardeşlik,birlik,beraberlik ve yardımlaşma duygularının yoğun bir şekilde yaşandığı Kurban Bayramı kutlu olsun.
Bayramlar  ,milli ve dini duyguların inançların,örf,adetlerin uygulandığı bir toplumda  millet olma şuurunun şekillendiği ,kuvvetlendiği müstesna günlerdendir.Bayramlar,milletçe kenetlenmenin,yardımlaşmanın her zaman en güzel vesilelerden biri olmuştur.
Bu güzel zamanlarda ülke olarak yaşadığımız üzücü olayların üstesinden gelerek millet olarak birbirimize daha çok bağlandığımız bir ortamda bayramı geçirecek olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ülkemizin, birliği,dirliği ve bütünlüğüne zarar vermek isteyenlere karşı dirayetle duran aziz milletimiz sayesinde Kurban Bayramı'nı huzur ve güven içerisinde geçireceğiz.
Geçmişte olduğu gibi üzücü olayların milletçe  üstesinden gelmesini bildik. Tıpkı tarihte ecdadımızın yaptığı gibi vatan hainleriyle mücadele ederek her geçen gün birbirine daha çok bağlı,vatanını,milletini ve bayrağını en üst seviyede tutan bir toplum olarak huzuru ve güveni top yekün sağladık. Her ne yaşarsak yaşayalım,bir ve diri olduğumuzu tüm dünyaya gösterdik.
Son zamanlarda yaşadığımız üzücü olaylarda dahi ülke olarak gösterdiğimiz sağduyu, kenetlenme,milli ve manevi değerlerimize bağlılığımız Kurban Bayramı'nın manevi ikliminde daha da yoğunlaşacak,ülkemizde barış ve kardeşlik duygularının en güzel şekilde yaşanmasına vesile olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle bayramınızı kutlar,bayramın ülkemize,islam alemine ve bütün insanlığa barış,huzur,mutluluk ve kardeşlik getirmesini dilerim.