KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 16-10-2017 01:07   Güncelleme : 16-10-2017 01:07

Marmaris Çam Balı Şenliğinde İş Hanımı Nesibe Tükel `e Ödül

Marmaris İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nejmettin Kaya Tarafından Türk Arap Ekonomi ve Stratejik İşbirliği Derneği Proje danışmanı iş hanımı Nesibe Tükel `e yapmış olduğu çalışmalar hakkında plaket ödülü takdim etti.

Marmaris Çam Balı Şenliğinde İş Hanımı Nesibe  Tükel `e Ödül

ABDULLAH YİĞİT-MARMARİS 


Muğla Marmaris ilçesinde 2 Marmaris Çam Balı Şenliği  yapıldı. Ülkemiz ve çok sayıda yabancı ülkelerden katılımcıların katılımı Muhteşem bir şekilde   Marmaris ilçesinde yapıldı.
Marmaris İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık  Müdürü  Nejmettin Kaya  Tarafından  Türk Arap Ekonomi ve Stratejik İşbirliği Derneği Proje danışmanı iş hanımı Nesibe Tükel `e yapmış olduğu çalışmalar hakkında plaket ödülü takdim etti.
Türk Arap Ekonomi ve Stratejik işbirliği Derneği Proje danışmanı iş hanımı Nesibe Tükel  Muhabirimiz  Abdullah Yiğit `e yaptığı açıklamasında şunları söyledi .
Tükel, Türk Arap Ekonomi ve Stratejik işbirliği Derneği Proje danışmanı olarak 2 . Marmaris Çam Balı Şenliğine katıldık . yapmış olduğumuz çalışmalarımızdan dolayı  Marmaris İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık  Müdürü sayın   Nejmettin Kaya  tarafından  plaket ödülü aldık .  ödülü bize takdim edenlere ve vesile olanlara tek tek teşekkür ediyorum .yakın bir zamanda güzel projelere imza atacağız dedi.