GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-10-2017 17:54   Güncelleme : 16-10-2017 17:54

GELECEKTE BEN DE VARIM PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (GAP BKİ), Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı ve Şanlıurfa Valiliği işbirliğinde uygulanacak olan “Gelecekte Ben De Varım” projesinin imza protokolü, Şanlıurfa Valiliğinde, Vali Abdullah Erin; Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan ve GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil’in katılımları ile gerçekleştirildi.

GELECEKTE BEN DE VARIM PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

 

Protokol imza töreninde bir konuşma yapan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, GAP Bölge Kalkınma İdaresi’nin, bölgenin kalkınması, ekonomik ve sosyal yönden gelişmesi anlamında uzun yıllardır büyük bir performans ortaya koyduğunu belirterek, “Valilik olarak en fazla işbirliği yaptığımız, gerek kaynak, gerekse bilgi desteği konusunda GAP Bölge Kalkınma İdaresi en fazla faydalandığımız bir kurum. Bu nedenle GAP BKİ Başkanımız nezdinde tüm kurumlar adına teşekkür etmeyi borç biliyorum” dedi.

Projenin ilk etabını geçen yıl gerçekleştirdiklerini, bu protokol ile bu yılki çalışmalara başlayacaklarını söyleyen GAP BKİ Başkanı Sadrettin Karahocagil, projenin kurumlar arası işbirliğinin en güzel bir örneği olduğunu belirterek, toplumun kırılgan kesimlerine hitap eden bu projenin amacının insanları hayata hazırlamak olduğunu kaydetti. Proje bütçesinin çok cüzi olduğunu ama anlamlı olduğunu dile getiren Karahocagil, geçen yıl çok güzel çalışmalar yapıldığını, bu yıl da güzel işler ortaya çıkacağını umduğunu ifade ederek, “Elimizden geldiğince insanlarımıza yardımcı olmaya çalışacağız” dedi.