Son dakika Haberler
Giriş Tarihi : 28-10-2017 13:10   Güncelleme : 28-10-2017 13:10

Aşkan ekinci,” dezavantajlı grupların yanında olmaya devam edeceğiz

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 3 yıldır destek verdikleri Eyyübiye Belediyesi Ampute futbol takımı başkan, yönetici ve futbolcularıyla bir araya geldi. Başkan Ekinci,” Dezavantajlı gruplara yönelik yardımlarımız devam edecek.” Dedi.

Aşkan ekinci,” dezavantajlı grupların yanında olmaya devam edeceğiz

Ampute Futbol 1. Liginde mücadele eden Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol Takımı Başkan, yönetici ve futbolcuları, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’yi ziyaret ettiler. İlimizi 1.ligde temsil Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol takımı başkan, yönetici ve futbolcuları, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’yi ziyaret edip sezon öncesi şampiyonluk sözü verdiler. 2017-2018 futbol sezonu için 2 yabancı futbolcu transferini de gerçekleştiren Eyyübiye Belediyesi Ampute futbol takımı, futbolcularla 2 yıllık mukavele imzaladı. Ampute futbol 1.liginde ilimizi temsil eden Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol takımı 2017-2018 sezonu için Kenya milli takımından Muhammed Munga ve Dalmas Otieno ile 2 yıllık mukavele imzaladı. 3 yıldır isim hakkını Eyyübiye Belediyesinde olan Ampute Futbol Takımı Başkanı Serdar Yıldırım ve beraberindekiler katkılarından dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’yi ziyaret edip plaket takdim ettiler. 5 Kasım Pazar günü 11 Nisan stadyumu 1. Nolu sentetik sahada Sakarya spor ile karşılaşacak futbol takımına başarılar dileyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, engelli kardeşlerine desteklerinin devam edeceğini belirtti.

 

Eyyübiye Belediyesi olarak dezavantajlı gruplara yönelik desteklerinin süreceğini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,”Eyyübiye Belediyesi olarak bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördüğümüz Ampute takımına destek veriyoruz. Bilindiği gibi Ampute takımı 3 yıldır Eyyübiye Belediyesi adına liglere katılıyor ve bu yılda aynı şekilde Eyyübiye Belediyesi Ampute takımı olarak müsabakalara devam edecek. Eyyübiye Belediyesi olarak gerekli desteği vermeye devam edeceğiz. Bizler bu olaya sosyal sorumluluk projesi olarak bakıyoruz. Engellerin önündeki engelleri kaldırmak adına da çalışma yürütüyoruz. Eyyübiye Belediyesi olarak dezavantajlı grupların yanında olup onlara destek vermeyi sürdüreceğiz. Bu desteklerimiz bazen bir futbol takıma ya da bazen bir derneğe destek olarak sürecek. Bugün de Ampute futbol takımımızın yönetici ve futbolcularıyla bir araya geldik. Eyyübiye Belediyesi Ampute futbol takımımız 2 yabancı transfer gerçekleştirdi. Bunların mukavele töreni de Serdar başkanımız ve futbolcular arasında imzalanacaktır. Bu futbolcu arkadaşlarımız da Kenya Milli takımının futbolcuları. Dolayısyla bizlere de güç katacaklarına inanıyoruz. Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol takımı da bu yıl ligde daha başarılı sonuçlar alacaktır. Hedefimiz ligi şampiyon bitirip bir üst lige çıkmak. Şanlıurfa’lı hemşerilerimizi de takımımıza destek olmaları noktasında müsabakalara davet ediyoruz. Şimdiden hayırlı uğurlu olmasını dileyip futbolcu kardeşlerimize sezon boyunca başarılar diliyoruz. “dedi.

 

3 yıldır kendilerine destek veren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür eden kulüp başkanı Serdar Yıldırım ise,” Eyyübiye Belediyesi Amputer futbol takımı olarak bugün sayın Başkanımızın yanına geldik. 3 yıldır bize kesintisiz destek veren başkanımıza hem teşekkür etmek adına hem de önümüzdeki futbol sezonu adına bilgi vermek amacı ile makamına geldik. Aynı zamanda Kenya Milli takımda oynayan 2 tane futbolcumuz ile bu sezon için anlaştık. Bizlere 3 yıldır destek veren Belediye Başkanımıza hem şahsım hem de futbolcularım adına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.