MAGAZİN
Giriş Tarihi : 01-11-2017 04:55   Güncelleme : 01-11-2017 19:59

Ünlü Sinema Oyuncusu Deniz Akbulut `a Cumhuriyet Kadınları Defilesinde Büyük İlgi

İstanbul `da bir özel otelde engelliler için cumhuriyet kadınları defilesine ünlü Sinema Oyuncusu Deniz Akbulut defileye damgasını vurdu. Güzelliği ile gözler önüne serilen ünlü sinema oyuncusu Deniz Akbulut defileye gelen konukların ilgilisi ve sevgi seli ile karşılandı .

Ünlü Sinema Oyuncusu Deniz Akbulut `a  Cumhuriyet Kadınları Defilesinde Büyük İlgi

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL

İstanbul `da bir özel otelde engelliler için cumhuriyet kadınları defilesine ünlü Sinema Oyuncusu Deniz Akbulut defileye damgasını vurdu.

Güzelliği ile gözler önüne serilen ünlü sinema oyuncusu Deniz Akbulut defileye gelen konukların ilgilisi ve sevgi seli ile karşılandı .

Ünlü sinema oyuncusu Deniz Akbulut defile için podyuma çıktığında salondaki tüm konukların alkışları ile salon bir anda alkışlar eşliğinde  inlendi.

Ünlü sinema oyuncusu Deniz Akbulut Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e engelliler için cumhuriyet kadınları defilesi ile ilgili  açıklamalarda bulundu .

Akbulut ,Öncelikle bizler bu ülkenin evlatları olarak her zaman engelliler için maddi ve manevi desteklerimiz olması lazım . Bende bir engelli olarak her zaman engelli kardeşlerimiz için yanlarında olmuşumdur .Engelliler için cumhuriyet kadınları defilesine katıldım ve çok çok teşekkür ediyorum gelen konukların ve sevgi seli ile karşılandım.  çok mutlu oldum inanılmaz bir gün oldu benim için emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi.

Türkiye gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı yönetmen Murat  Uygur Ünlü Sinema Oyuncusu  deniz Akbulut `u izledikten sonra Cumhuriyet festivalinden ayrıldı.