Son dakika Haberler
Giriş Tarihi : 03-11-2017 21:44   Güncelleme : 03-11-2017 21:44

Belediye'ye Yakışan Persone

Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Balıklıgöl'e gelen yerli ve yabancı turistlerin güvenini kazandı. Eyyübiye İlçesine bağlı temizlik işleri Müdürlüğü personelleri Balıklıgöle alyansı düşen Feyza adlı bayanın nişan alyansını yoğun çabalar üzere bulup kendisine teslim etti.

Belediye'ye Yakışan Persone

Kendisi için maddi ve manevi değere sahip olan nişan alyansını bulan temizlik işleri personellerine sevinç dolu teşekkürlerini sundu. Şanlıurfa'ya gelen yerli ve yabancı turistler balıklıgöl'ü gezerken merak ettikleri göle bakmak için bazen eğilip küpe, altın, tespih, saat, telefon , ziynet ve değerli eşyalarını düşürüyorlar. Vatandaşlar değerli eşyalarını düşürünce Balıklıgöl temizlik plato sorumlusu Eyyübiye Belediyesine başvurup kendilerinin değerli eşyalarının bulunması için  müracaat ediyorlar.

 

Eyyübiye Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğü yoğun çalışmaların ardından bulunana ziynet ve değerli eşyaları vatandaşlara bir bir iade etmeye devam ediyor. Bir kaç gün önce Balıklıgöle gelen Öğretmen olan Feyza adlı bayanın nişan alyansı balıklıgöle düştü. Alyansını kaybeden kadın ağlayarak temizlik işleri müdürlüğü personellerinden yardım istedi Belediye Personelleri kadının bir gün sonra alyansını bulup kendisine iade etti. Balıklıgöle gelen kadın temizlik işleri müdürlüğü personellerine ve Eyyübiye Belediyesi yetkililerine teşekkür etti. Maddi değerli 8000 Tl olduğunu ifade eden alyans sahibi benim için çok değerli bir hediyedir.

 

Eşimin bana aldığı ilk hediyesi idi düşürdüğümde çok üzüldüm gece gözüme uyku girmedi hayatta böyle temiz ve dürüst insanlarda vardı benim yardım feryadıma koşan Belediye personellerine ne kadar teşekkür etsem azdır dedi.  Temizlik işleri personeli geçtiğimiz aylarda 6000 bin Tl'sini kaybeden vatandaşa parasını iade ettiği öğrenildi.