EKONOMİ
Giriş Tarihi : 17-11-2017 12:43   Güncelleme : 17-11-2017 12:43

iPhone X, 24 Kasım’da Vodafone’da satışa çıkıyor

Vodafone Türkiye, tam ekranlı çarpıcı tasarımıyla akıllı telefonların geleceğini temsil eden iPhone X’u satışa sunmaya hazırlanıyor. Vodafone’lular, iPhone X için 17 Kasım’dan itibaren vodafone.com.tr üzerinden ön sipariş verebilecek. iPhone X akıllı telefon, 24 Kasım itibariyle tüm Vodafone mağazalarında satışta olacak. Eski telefonunu getirenlere 3.840 TL’ye varan indirimli fiyatlarla sunulacak iPhone X’i Vodafone Pass’li Red tarifeleriyle alan müşteriler Youtube, Instagram, Facebook, Whatsapp, Spotify gibi en popüler uygulamaları internet kotalarından yemeden kullanabilecek. Vodafone ayrıca, Apple’ın yeni nesil akıllı cihazları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini de satışa sunuyor.

iPhone X, 24 Kasım’da Vodafone’da satışa çıkıyor

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Vodafone Türkiye olarak, dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Apple’ın yeni ürünü iPhone X’i de tüm Türkiye’de abonelerimize Vodafone ayrıcalıklarıyla sunmaya hazırlanıyoruz. iPhone X’in benzersiz teknolojisinin Vodafone Red ayrıcalıklarıyla birleştiğinde tüketicilerimizin dijital deneyimini eşsiz kılacağına inanıyoruz. Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin hayatını kolaylaştıracak ürün ve servisler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Vodafone mağazalarında yer alan Vodafone Çok Satanlar Masası’nda satışa sunulacak olan yeni iPhone X, tamamı camdan oluşan görkemli ön yüzü ve paslanmaz çelik gövdesi ile özel bir tasarıma sahip bulunuyor. Çarpıcı 5.8 inçlik Super Retina ekranı ve nöral sistemli A11 Bionic çipi ile benzersiz bir otomatik öğrenme, artırılmış gerçeklik ve 3D oyun deneyimi yaşatıyor. Kablosuz şarj özelliği bulunan yeni iPhone X, Face ID özelliğiyle kilit açma, kimlik doğrulama ve ödeme gibi işlemler için yenilikçi ve güvenli bir yol sunuyor. Face ID özelliğini sağlayan TrueDepth kamera, Portre Aydınlatmalı Portre çekim moduyla alan derinliği olan harika selfie’ler çekilmesini mümkün kılarken, 50’yi aşkın farklı yüz kası hareketini yakalayıp analiz edebilen Animoji moduyla da günlük hayatın önemli bir parçası haline gelen emoji kullanımını daha eğlenceli hale getiriyor. Çift optik görüntü stabilizasyonuna sahip arka kamera ise yeni bir renk filtresi, daha derin pikseller, iyileştirilmiş bir Apple tasarımı görüntü sinyal işlemleyicisi içeriyor. Diğer yandan, Portre Aydınlatmalı Portre moduyla kullanıcılara çarpıcı fotoğraf ve videolar çekme imkânı veriyor. Tamamı camdan oluşan ön ve arka yüzlere sahip iPhone X, bir akıllı telefonda bugüne kadar kullanılan en dayanıklı cama sahip bulunuyor. Yeni iPhone X, gümüş ve uzay grisi renklerde sunuluyor.

Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi için vodafone.com.tr, iPhone hakkında ayrıntılı bilgi için ise www.apple.com adresleri ziyaret edilebilir.