SAĞLIK
Giriş Tarihi : 24-11-2017 15:24   Güncelleme : 24-11-2017 15:24

“2018’DE LSV DÜKKÂN İLE MUTLULUĞU BİRLİKTE ÇOĞALTALIM”

Bir LÖSEV markası olan, tedavi gören çocukların anneleri tarafından butik atölyelerde, el emeği- göz nuru üretilen LSV Dükkân ürünleri, 2018 için birbirinden iddialı hediye seçenekleri ile yeni yıl kutlamalarına hazır.

“2018’DE LSV DÜKKÂN İLE MUTLULUĞU BİRLİKTE ÇOĞALTALIM”

Onlarca çeşit bez bebekten yılbaşı süslerine, her zevke uygun yastıklardan çeşitli renk ve desende çantalara, cıvıl cıvıl oyuncaklardan birbirinden eğlenceli ve anlamlı mesajlar içeren kupalara dek bin bir çeşit hediye alternatifi sosyal sorumluluk bilinci yüksek kurum ve kuruluşları bekliyor. Hediye alternatifleri arasında yeni yıl kutlamalarına özel ajandalar, kartpostallar, takvimlerin yanı sıra şık LÖSEV sertifikalarını da yine kendi zevkinize uygun tasarımlarda bulacaksınız.

Farklı alternatif isteyenler içinse lezzetli hediyelikler Anne Atölyelerinde marifetli LÖSEV Annelerinin ellerinden çıkıyor. Tamamen organik çikolatalar, bisküviler ve kurabiyelere içinden sağlık fışkıran tarhanalar, salçalar, erişteler eşlik ediyor.

 

LSV Dükkân ürünlerinin satışından elde edilen kaynak çocukların tedavilerine aktarılıyor bu sebeple eğer siz de sağlık ve mutluluk dolu yeni bir yıl istiyorsanız LSV DÜKKÂN ürünlerine bakmadan hediye planlamalarınızı yapmayın. Bu yılbaşında bir fark yaratın ve alışverişinizi LSV Dükkan’dan yapın. İster Lösemili Çocuklarımızın annelerinin yaptıkları binlerce el ürününden, isterseniz çok değerli sanatçılarımızın tasarımlarından seçerek hem sevdiklerinizi mutlu edin, hem de çocuklarımızı yaşatmanın sevincini yaşayın…

Siparişlerinizi www.lsvdukkan.com web sitesinden ya da 0312 436 34 00 dan kolayca yapabilirsiniz.