GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-12-2017 19:03   Güncelleme : 19-12-2017 21:51

Şanlıurfa’da Zabıta aracı düğün arabasını yaptılar

Urfa Ceylanpınar ilçesinde zabıta görevlisi Bahattin Beşkat ile 112 acil sağlık görevlisi Derya Koz ile hayatlarını birleştirdi. Çiftin düğün arabası ise zabıta aracı oldu.

Şanlıurfa’da Zabıta aracı düğün arabasını yaptılar

Ceylanpınar Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevli Bahattin Beşkat ve 112 acil servisinde görevli Derya Koz resmi iş kıyafetleriyle hayatlarını birleştirdi.  Ceylanpınar ilçe evlendirme dairesine ilçe belediyesine ait trafik zabıta aracıyla siren çalarak gelen çiftin nikahını Belediye Başkanı Menderes Atilla kıydı.

Mesleğini çok sevdiğini bu nedenle resmi kıyafetle geldiğini ifade eden 112 acil sağlık görevlisi Derya Koz, ''Başta belediye başkanımız Menderes Atilla olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Nihaha resmi kıyafetle gelmeyi tercih ettik. İkimizde mesleğimizi çok çok seviyoruz. Bu yüzden bu önemli günümüzde resmi kıyafetlerle katılmak istedik" dedi.

Ceylanpınar Belediyesi zabıta görevlisi Bahattin Beşkat ise katkılarından dolayı belediye başkanı Atilla'ya teşekkür ederek, "Mesleğimizi çok seviyoruz. Faklı bir renk katma adına böyle güzel bir şey yapalım dedik. Böyle bir şey oldu. Gelin aracımızda trafik zabıta aracı oldu güzel oldu. Herkese çok teşekkürler" diye konuştu.