GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-12-2017 17:41   Güncelleme : 31-12-2017 17:41

Genel Başkan Yaşar `ın Yeni Yıl Mesajı

Turani Boylar Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Orhan Yaşar , yayınladığı yeni yıl mesajında 2018 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini diledi.

Genel Başkan Yaşar `ın Yeni Yıl Mesajı

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP

Turani  Boylar Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Orhan Yaşar , yayınladığı yeni yıl mesajında 2018  yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini diledi.

Genel Başkan Yaşar, yayınladığı yeni yıl mesajında, "Sevinç ve hüzünleri, acı ve kederleriyle bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yılı karşılayacak olmanın heyecanıyla, 2018 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. 2018  yılının, tüm milletimize ve insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Genel Başkan Yaşar , mesajında şu ifadelere yer verdi; 2018 yılının; birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, milletimizin bir arada ve kardeşçe yaşama arzusunun doruğa ulaştığı, toplumsal dayanışma duygularımızın pekiştiği, terörden ve şiddetten uzak, barışı, huzuru, başarıyı, refahı, bolluğu ve bereketi, ülkemiz ve tüm insanlığa parlak bir geleceği müjdeleyen bir yıl olmasını, Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

 Bu duygu ve düşüncelerle; 2018 yılının ülkemize ve milletimize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum. Gaziantep `li  hemşerilerimin ,Türk Dünyasının ve  milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."