GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-12-2017 19:20   Güncelleme : 31-12-2017 19:20

BAŞKAN FEVZİ DEMİRKOL’UN YENİ YIL MESAJI

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol,2018 yılı dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı. Başkan Demirkol, mesajında tüm vatandaşların yeni yılını kutladı.

BAŞKAN FEVZİ DEMİRKOL’UN YENİ YIL MESAJI

"2017 Yılını tamamlayıp, 2018 yılına geçiş yaptığımız yılın bu son gününde, rakamlar değişirken değişmezlerimiz olan vatanımız, birliğimiz, bayrağımız, inancımız, saygımız gibi tüm kadim değerlerimizin ışığında yeni bir yıl geçirmenizi dilerim” diyen Başkan Fevzi Demirkol, yayımladığı mesajında şunları kaydetti:

“Umuyorum ki, yeni yılda ardımızda bıraktığımız tüm günlerimizin insanlık adına bir kazanç olarak hanelerimize yazılan günler olacaktır. Bu yıl da, size hizmet etmenin huzur ve mutluluğu ile bir yıl geçirmeyi planlıyoruz. Kötü haberlerin son bulacağı, duaların kabul olduğu, milletimizin refahının her geçen gün biraz daha artacağı güzel bir yıl geçirmenizi dilerim. Geçen yıl bu dileklerin her birini gönlünde taşıyarak hayatını feda etmiş kayıplarımızı, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi vefa ve minnetle anıyorum. Ayrıca 31 Aralık Mekke’nin Fethi’nin Yıldönümünü de kutluyorum. Şifa bekleyen hastalarımızı, güzel bir gelecek için eğitimine devam eden öğrencilerimizi, rızkının peşinde emek vererek bu ülkeye de katma değer sağlayan tüm yurttaşlarımızı, ömrü bu yılın takviminde başlayacak tüm bebeklerimizi şimdiden sevgi ve saygıyla anıyor; sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler diliyorum.”