EKONOMİ
Giriş Tarihi : 05-01-2018 12:20   Güncelleme : 06-05-2019 01:35

RestorFX’ten Yatırım Fırsatı

Yeni bayilik sistemi ile büyüme yolunda güçlü adımlar atmaya devam eden RestorFX, müşterilerinden aldığı destek ile büyüme ivmesini sürdürüyor…

RestorFX’ten Yatırım Fırsatı

 

Ülkede artan araç sayısı ile birlikte araçların boya koruma ve yenileme hizmetlerine olan ihtiyaç artarak devam ediyor. Bu amaçla hizmet veren Türkiye’ye henüz bir yıl önce girmesine rağmen franchise talepleri ile hızla büyüyen RestorFX,  2018 yılında 32 bayiye ulaşma hedefinde. İstanbul’da farklı ilçeler başta olmak üzere, Bursa, Adana, Trabzon, Tekirdağ, Gaziantep Muğla, Denizli Erzurum, Antalya, Balıkesir gibi illerde yatırımcılarına fırsatlar sunuyor.

RestorFX yatırımcısına franchise giriş bedeli, isim hakkı, royalty, ürün paketi, eğitim ve promosyon ürünleri içinde toplam 75 bin TL yatırım maliyeti ve ayrıca açılan bir şube için yıllık 1 milyon TL ciro hedefi sunuyor. RestorFX, Avustralya, İngiltere, Fransa, Belçika, Arjantin, Kazakistan, Mısır, Hindistan, Rusya, Kore başta olmak üzere dünyada 55 ülkede binlerce bayiye sahip. Türkiye’de ise İstanbul (Pendik-Maslak-Mahmutbey, Yenisahra), Nevşehir, Kocaeli, Diyarbakır, İzmir, Ankara (Yenimahalle), Sivas, Düzce, Konya, Karamürsel, Eskişehir, Adıyaman, Mersin, Yozgat, Karaman ve Şanlıurfa’da franchise şubelerini açtı ve açmaya da devam ediyor.

Hava ve Deniz Taşıtları İle Hizmet Ağını Güçlendirecek

Çevreye duyarlı ürünler kullanılan RestorFX uygulaması, uzun araştırmalar ve son teknolojiyle ortaya çıkmış, kimyasal bir yöntem. Bu yöntemle, boya katmanına derinlemesine iniliyor, hasarlar kalıcı olarak yok ediliyor ve araç boyası ilk günkü parlaklığına kavuşturuluyor. Eğitimli, sertifikalı bir ekiple ve kısa zamanda yapılan uygulama, araçları ilk günkü görünümüne kavuşturuyor; değerini geri kazandırıyor. Ar-Ge süreci tamamlandıktan sonra yakın gelecekte ise ülkemizde hava ve deniz taşıtları içinde uygulamalara başlanacak.