GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-01-2018 23:54   Güncelleme : 16-01-2018 23:54

BAKAN FAKIBABA `DAN GAZİANTEP NEW HOLLAND BİLGİN TRAKTÖRE YOĞUN İLGİ

GAZİANTEP NEW HOLLAD BİLGİN TRAKTÖR BAYİSİ STANDINA YOĞUN İLGİ Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Yusuf İ.Bilgin Dünya Markası 65 Yıldır Türkiyede %100 yerli üretilen Pazar Lideri New Holland T480 B 4 WD Modelinin lansmanını Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba,Milletvekili Nejat Koçer, Gazaintep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Beraberindeki heyetin katıldığı törenle tanıtımı yapıldı.

BAKAN FAKIBABA `DAN GAZİANTEP NEW HOLLAND BİLGİN TRAKTÖRE  YOĞUN İLGİ

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 


Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen, “9. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı (GAPTARIM)” ile ‘’14. Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı (GAPFOOD)”, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın katılımıyla Ortadoğu Fuar Merkezi’nde törenle açıldı. 

GAZİANTEP NEW HOLLAD BİLGİN TRAKTÖR BAYİSİ STANDINA YOĞUN İLGİ 


Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı  İş Adamı Yusuf İ.Bilgin  Dünya Markası 65 Yıldır Türkiyede %100 yerli üretilen Pazar Lideri New Holland T480 B 4 WD Modelinin lansmanını  Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba,Milletvekili Nejat Koçer, Gazaintep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Beraberindeki heyetin katıldığı törenle tanıtımı yapıldı.

 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Türkiye Satış Birincisi  New Holland T480 B 4 WD Model Traktör  Direksiyona Geçerek  Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı  İş Adamı Yusuf İ.Bilgin `Den New Hollad Traktörleri Biçerdöver,iş Makinaları ve Ekipmanları hakkında  bilgi Aldı.
Daha sonra Bakan Fakıbaba `ya Dünyada en fazla Satılan ve yine Pazar lideri New Holland Biçerdöver Maketi ve Traktör Maketi  hediye etti.
Dünya Markası 65 Yıldır Türkiyede %100 yerli üretilen Pazar Lideri New Holland T480 B 4 WD Modelinin lansmanı gerçekleşti