GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-01-2018 22:22   Güncelleme : 26-01-2018 22:22

Şanlıurfalı Bin Köy Korucuları Mehmetçik ile Beraber Afrinde Savaşmaya Hazır

Şanlıurfa Güvenlik Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Koyuncu , Şanlıurfalı Bin Güvenlik Köy Korucuları olarak Hazır durumdayız Afrin savaşında Mehmetçik ile Beraber Kalleş tereröst PYD/YPG ile savaşmaya hazırız dedi .

Şanlıurfalı Bin  Köy Korucuları Mehmetçik ile Beraber  Afrinde Savaşmaya Hazır

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA


 Şanlıurfa Güvenlik Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Koyuncu , Şanlıurfalı Bin Güvenlik Köy Korucuları olarak Hazır durumdayız Afrin savaşında Mehmetçik ile Beraber Kalleş tereröst PYD/YPG ile  savaşmaya hazırız dedi .


Başkan Koyuncu,Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin’de  Kalleş tereröst PYD/YPG yönelik başlatmış olduğu “Zeytin Dalı” operasyonu her yönüyle hukuka uygunluğu,Uluslararası antlaşmalara uygunluğu ve harekat öncesi ve harekat esnasında atılan adımlar bakımından tam bir profesyonellik örneğidir.


Zeytin Dalı operasyonu Türkiye’nin krizi en iyi şekilde yöneterek savaş halinde bile barışa verdiği önem açıkça bütün dünyaya göstermiştir. Türkiye bu özellikleri ile büyük devlet olduğunu ve dünyanın en barışçıl ülkesi olduğunu bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir.


Bu anlamda ülkemizin Onur ve gururunu koruyan başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Hükümetimize, Operasyona tam destek veren siyasi partilerimize ve operasyonun baş aktörü konumunda olan Türk Silahlı kuvvetlerimize ve onların saygı değer komutanlarına teşekkürü borç biliyoruz. Ordumuza bu zor süreçte başarılar diliyoruz. Şanlıurfalı Bin Güvenlik Köy Korucuları olarak Hazır durumdayız Afrin savaşında Mehmetçik ile beraber  Kalleş tereröst PYD/YPG ile  savaşmaya hazırız dedi .