GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-02-2018 01:12   Güncelleme : 26-02-2018 01:12

Başkan Kılıç Güven Tazeledi

Dün Mersin İlinde bir özel otelin konferans salonunda Türkiye Irak Sanayicileri ve İş Adamları Derneği 3 olağan genel kurulu yapıldı . tek Liste Halinde giden genel kurula mevcut başkan Nevaf Kılıç Güven tazeledi .

Başkan Kılıç Güven Tazeledi

ABDULLAH YİĞİT-MERSİN

Dün Mersin İlinde bir özel otelin konferans salonunda Türkiye Irak Sanayicileri  ve İş Adamları Derneği 3 olağan genel kurulu yapıldı . tek Liste Halinde giden genel  kurula mevcut başkan Nevaf Kılıç  Güven tazeledi .

Katılanlar ise Mersin  AK Parti Milletvekili Hacı Özkan, Mersin CHP Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu,Stk Temsilcileri,Çok sayıda il dışından gelen iş adamları ve Tısiad üyeleri katıldı.

İstiklal marşı ve saygı duruşunun okunmasından sonra yapılan Genel kurulda .Mevcut Başkan Nevaf Kılıç Yeniden Başkan seçildi .

Başkan Nevaf Kılıç Yaptığı Konuşmasında Şunları söyledi ,öncelikle Siz değerli TISİAD üyeleri yeniden beni başkan olarak seçtiğiniz  için teşekkür ediyorum hepinize .sayın değerli AK Parti Milletvekili Hacı Özkan, Mersin CHP Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, Stk Temsilcileri ve iş adamlarının kongremize katıldıkları için teşekkür ediyorum .

Biz TISİAD Olarak  bölgesel sorunların yanı sıra ekonomide ulusal ve sektörel sorunların çözümü için gayret göstermeye devam edeceğiz.ben ve yönetim kurulu üyelerimiz ile beraber Türkiye ve Irak Arasında yapacağımız çalışmalar ve yapacağımız toplantılar ve ikili görüşmelerimiz ve yatırım yapma çalışmalarımız devam etmekte olduğunu . TISİAD’ın Türkiye’nin önemli bağımsız iş dünyası örgütü olma yolunda emin adımlar attıklarını , dernek olarak kuruluşundan bu yana tarafsızlık, gönüllülük, şeffaflık ve bağımsızlık ilkelerinden taviz vermediklerini söyledi.

Başkan Nevaf Kılıç ,Asil Üyeler ise Yasemin Hatice Kurt, Erdal Alkan, Erhan Alaca, Hava Arslan, Hikmet Kenan Yozgatlı, Oktay Değirmenci, Reber Haşimoğlu, Recep Metin .

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 15 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 11 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 21 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 19 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 15 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 14 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar, takım elbise ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, takım elbise ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 11 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 10 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan