SPOR
Giriş Tarihi : 03-03-2018 16:10   Güncelleme : 03-03-2018 16:26

Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol Takımından Şutso Meclis Başkanı Taş `a Teşekkür

Ptt 1 Lig `de Mücadele eden Eyyübiye Belediyesi Ampute futbol Takımı Yönetim kurulu üyesi İsa Oca ,Beraberinde Futbolcu Mahmut Toprak ,Antrenör Mustafa Bebe ve Şanlıurfa Spor eski kaleci , Kaptanı Mutlu Yılmaz , Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve HasBalkon Restaurant Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taş ` a maddi ve manevi desteklerinden dolayı 63 Mustafa Taş isimli formayı takdim ederek teşekkür ettiler .

Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol Takımından Şutso Meclis Başkanı Taş `a Teşekkür

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA -ÖZEL HABER 


Ptt 1 Lig `de  Mücadele eden  Eyyübiye Belediyesi  Ampute  futbol Takımı  Yönetim kurulu üyesi İsa Oca ,Beraberinde Futbolcu Mahmut Toprak ,Antrenör Mustafa Bebe ve Şanlıurfa Spor eski kaleci , Kaptanı Mutlu Yılmaz , Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve HasBalkon  Restaurant  Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taş ` a maddi ve manevi desteklerinden dolayı 63 Mustafa Taş isimli formayı takdim ederek teşekkür ettiler .
Eyyübiye Belediyesi  Ampute  futbol Takımı  Yönetim kurulu üyesi İsa Oca Yaptığı Açıklamada : öncelikle Şanlıurfa Ticaret ve sanayi odası meclis başkanı ve HasBalkon  Restaurant  yönetim kurulu Başkanı Sayın  Mustafa Taş ` a maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz . bizi Mustafa Taş Başkan ile tanıştıran Şanlıurfa Spor Eski Kaptanı ve Kalecisi Mutlu Yılmaz `e teşekkür ederiz. 
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve HasBalkon  Restaurant   Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taş ise  Ptt 1 Lig `te Mücade eden   Eyyübiye Belediyesi  Ampute  Futbol Takımının Bu sezon şampiyon olmasını temenni ederek.  Bu Nazik ziyaretlerinden dolayı  teşekkür ederim  .  63 Mustafa  Taş isimli formadan dolayıda  ayreten teşekkür ederim. maddi ve manevi her zaman takımımızın yanındayız dedi.