GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-03-2018 10:15   Güncelleme : 05-03-2018 10:15

BAŞKAN EKİNCİ YETİMLERİ UNUTMADI

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, gece gündüz demeden, mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelip dertlerine ortak olmaya devam ediyor.

BAŞKAN EKİNCİ YETİMLERİ UNUTMADI

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Mesai kavramı dinlemeksizin çat kapı yapıp vatandaşların evlerine misafir olan Başkan Ekinci, son olarak On İkiler mahallesinde, Mahalle Muhtarı Ali Doğan, Ak Parti Eyyübiye İlçe Teşkilat üyeleri ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelmeye devam etti. Mahallede 3021. Sokakta geçtiğimiz günlerde meydana gelen soba zehirlenmesinden dolayı hayatını kaybeden aile mensuplarının evine de misafir olan Başkan Ekinci, ailenin taleplerinin giderilmesi için ilgililere talimat verdi. Ailenin yetim çocuklarıyla yakından ilgilenen Başkan Ekinci’nin, ailenin 2 işsiz çocuğuna özel sektörde iş kapısı açmak adına anında girişimde bulunup olumlu sonuçlandırması aile fertlerini oldukça mutlu etti. Başkan Ekinci,” İnsanlarımızın bizlerden taleplerini imkanlar ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz.” Dedi.

Mahalle gezileri hakkında açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, vatandaşların evlerine konuk olmaya devem edeceklerini belirtti. Başkan Ekinci konuşmasının devamında şunları söyledi;” Muhtarımız ve İlçe Teşkilatımızla birlikte rutin olarak yaptığımız ev ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Hane halkının bizlerden taleplerini imkanlar ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz. Ziyarete ettiğimiz yerlerdeki insanlarımızın dertlerine ortak oluyoruz. Sorunları dinleyip çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. Bizlere iletin taleplerin yerine getirilmesi noktasında da elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İnsanlarımızın içinde olmaya, onların dertlerine ortak olmaya ve bunlara çözüm bulmayı sürdüreceğiz. Eyyübiye Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlamında da çıtayı daha da yükselteceğiz. “

On İkiler Mahalle Muhtarı Ali Doğan da fakir fukaraya yaptığı yardımlardan dolayı Başkan Ekinci’ye teşekkür ederek,” Mahallemizde geçtiğimiz günlerde meydana gelen bir gaz zehirlenmesi sonucu hayatlarını kaybeden insanlarımızın evlerine gelen ve onlara yardım eden Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ekinci’ye teşekkür ederiz. Başkanımıza duyarlı düşüncelerinden dolayı kalben bir kez daha teşekkür ediyorum. Başkanımızın mahalle ve ev ziyaretlerini sürdürdüğünü ve yardıma muhtaç insanlarla bir araya geldiğini ve onlara yardımcı olduğunu biliyoruz. Başkanımıza bir kez daha çok çok teşekkür ediyorum. “dedi.