GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-03-2018 21:44   Güncelleme : 13-03-2018 21:44

Sökmen `den 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu Sekreter Ak Parti İstanbul 25 Dönem Milletvekili Aday Adayı Eğitimci Ali Sökmen , 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

Sökmen `den 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL
 
Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu Sekreter  Ak Parti İstanbul 25 Dönem Milletvekili Aday Adayı Eğitimci  Ali Sökmen , 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı kutlayarak görevlerinde başarılar diledi. 

"Sağlıklı toplumların oluşmasında emek veren sağlık personelimizin hayatımızdaki yeri ve önemi büyüktür" diyen Sökmen , mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bir toplumun gelişmesi, ilerlemesi sağlıklı yaşam sürmeleri ile mümkündür. Halkımızın daha sağlıklı bir hayat yaşaması toplumsal refahın da artmasını beraberinde getirir. Bu konuda da başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına önemli görevler düşmektedir. İnsanlığa hizmette sınır tanımayan kar kış, dağ bayır, gece gündüz demeden yeri gelip kendi sağlığını hiçe sayarak hizmet veren sağlık personelimizin bizlerdeki emeğini hafife alamayız. Bugün ülkemizin geldiği noktada tıp alanında önemli mesafeler kat ederek büyük başarıların altına imzamızı atmışızdır. Bu duygu ve düşüncelerle doktorlarımızın ve sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor, doktorlarımıza, hemşirelerimize, ebelerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum."