GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-03-2018 14:41   Güncelleme : 30-03-2018 14:41

Haliliye’de Yeni Yol Açma Ve Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Haliliye Belediyesi tarafından yürütülen yol açma ve yol yapım çalışmaları kapsamında Dağeteği kırsal Mahallesinde 28’inci yeni yolu açarken, Kavakbaşı kırsal Mahallesindeki yol yapım çalışmalarını tamamladı.

Haliliye’de Yeni Yol Açma Ve Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla ilçe genelindeki yol ihtiyaçlarını gidermek, trafik ağını genişletmek ve henüz yapılaşmanın bulunmadığı bölgelerdeki sokakların belirlenmesini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmalarını merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan devam ettiriyor.

Ekipler, Dağeteği kırsal Mahallesinde henüz yapılaşmanın bulunmadığı alanlarda kırmızı kot uygulamasını dikkate alarak yürüttüğü yeni yol açma çalışmalarında, 28’inci yolun açma işlemini de tamamladı. Yapılaşmaların gelişmesiyle bölge sakinlerinin yol ihtiyaçlarının olmaması için yürütülen çalışmalar, belirlenen yeni yolların açımıyla devam ediyor.

 

Yol yapım çalışmalarını da devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü, Kavakbaşı kırsal Mahallesinde yürüttüğü çalışmalarını da tamamladı. Yeni yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunan ekiplerin çalışması, mahalle sakinlerinin de taktirini topladı. Mahalle sakinleri, yapılan hizmetten dolayı Başkan Fevzi Demirkol ile Haliliye Belediyesine teşekkür ettiklerini ifade ettiler.