SAĞLIK
Giriş Tarihi : 21-04-2018 19:47   Güncelleme : 21-04-2018 20:07

500 Yataklı Araştırma Hastanesinde 23 Nisan Coşkusu

500 Yataklı Mehmet Akif Inan Egitim ve Araştırma hastanesi Pazartesi günü kurtlanacak olan 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde hastanede tedavi gören müşahede altında ki çocukları unutmadı.

500 Yataklı Araştırma Hastanesinde 23 Nisan Coşkusu

Hastanenin Başhekim V. Dr. İdris Dağ, Başhekim yardımcısı Ahmet Güneş, İdari mali işler müdürü Nezif Pakır ve Sağlık bakım hizmetleri müdür yardımcısı Sibel Ceylan Gür tarafından oluşan hastane yönetimi örnek bir davranışa imza atip  çeşitli hastalıklardan dolayı tedavi altında bulunan cocuk hastaları hasta yataklarında ziyaret ederek onlara hem moral  vererek hemde sürpriz yaparak çeşitli hediyeler verdiler. 


Karşılarında doktor amcalarını ve ablalarını gören çocuklar 23 Nisan öncesi kendilerine yapılan ziyaret  ve verilen hediyelerden dolayı mutlu oldular. 

Hastanenin  Başhekim V. Dr. İdris Dağ, yaptığı açıklamada 23 Nisan Çocukların günü, çocukların bayramı bu nedenle  hastane yönetimi olarak bir karar alarak çocuklarımızı ziyaret ettik. Burada müşahede  altında tutulan çocukların bazıları ne yazık ki  23 Nisan  Çocuk  Bayramında alanlardaki  yerlerini alamayacaklar bayramı yerinde kutlayamayacaklar bizde bunun için  arkadaşlarımızla beraber bir nebze olsun unutulmadıklarını bilmeleri için bugün çocuklarımızı ziyaret ettik çeşitli  hediyeler verdik.

Bugünkü ziyaretimizden hem aileler hemde geleceğimizin teminatı çocuklarımız mutlu oldular. Bu nedenle 500 yataklı Mehmet Akif İnan Araştırma hastanesi olarak basta burada bulunan tedavi gören çocuklarımız olmak üzere tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz "dedi.

Aileler ve hasta yakınları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek  bir nebzede olsa çocuklarımız tebessüm ettiler, bu örnek çalışmayı yapan hastane  yönetimine  teşekkür ettiler.