SİYASET
Giriş Tarihi : 17-05-2018 16:18   Güncelleme : 18-05-2018 00:04

Ak Parti `ye Geçen Hasan Şahin `e Bakan Fakıbaba Rozetini Taktı

26 Dönem Chp Gaziantep Milletvekili Adayı Gaziantep Spor Kulübü Başkanı Hasan Şahin Bugün Şanlıder de Yapılan törende Ak Parti `ye Geçti .

Ak Parti `ye Geçen Hasan Şahin `e Bakan Fakıbaba Rozetini  Taktı


ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP  -ÖZEL HABER 
26 Dönem Chp Gaziantep Milletvekili Adayı  Gaziantep Spor Kulübü  Başkanı Hasan Şahin  Bugün Şanlıder de Yapılan törende Ak Parti `ye Geçti .


Törende Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet  Eyüp Özkeçeci ,  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şanlıder Başkanı Mustafa İsmet Erdoğan  , yönetim kurulu üyeleri ,Ak Parti Gaziantep Milletvekili Aday Adayı  Dr.Mehmet Çoban ve protokol üyeleri katıldı .


Ak Parti Rozetini  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Gaziantep Spor Kulübü  Başkanı Hasan Şahin `e Takti . Ak Parti `ye  Geçmesinden Dolayı  Hasan Şahin `ı Bakan Fakıbaba Kutladı . Türkiye Partisi Olduklarını İfade eden Bakan Fakıbaba 24 Haziran Ak Parti ` nin Bayramı Olacaktır diyerek.

 Bakan Fakıbaba, Gaziantep’te bizleri misafir eden Şanlıurfalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Ticaretiyle, üretimiyle, kültürüyle yaşadıkları her ile bir değer katan hemşehrilerimle gurur duyuyorum.dedi.


 26 Dönem Chp Gaziantep Milletvekili Adayı   Gaziantep Spor Kulübü  Başkanı Hasan Şahin ise Ak Parti `ye Geçmesinden Dolayı Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Özel  Açıklamalarda Bulundu.


Şahin ,  Artık Siyasi Hayatımda Ak Parti Saflarında Devam edeceğim .Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Yolunda devam edeceğim . birlik ve  beraberlik kardeşlik içinde 24 haziran seçimlerinde Cumhur İttifakına destek verecekleri ifade etti.


Şahin ,Gaziantep Gaziantep `te yaşayan herkesin memleketidir bu memlekette her kim hizmet edip bir taş bir taş üstüne koyarsa o en büyük Gazianteplidir.


Şahin ,Ak Parti Rozetimi Takan  Şanlıurfalı Hemşehrimiz sayın  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız  Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba `a Teşekkür ediyorum.  ayreten Ak Parti Gaziantep İl Başkanımız  Mehmet  Eyüp Özkeçeci ,  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız  Fatma Şahin, Şanlıder Başkanımız  Mustafa İsmet Erdoğan  `a teşekkür ediyorum .dedi.