GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-05-2018 16:36   Güncelleme : 19-05-2018 16:36

xBAŞKAN EKİNCİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Ak Parti Şanlıurfa İl Gençlik ve İlçe Gençlik Kolları Üyeleriyle bir araya gelip, seçim öncesi istişarelerde bulundu.

xBAŞKAN EKİNCİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Ak Parti Şanlıurfa İl Gençlik ve Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları Üyeleriyle bir araya geldi. Eyyübiye Belediyesi tarafından yapımı bitme aşamasına getirilen ve kısa süre içinde açılması planlanan Kitap Otağında gençlerle bir araya gelen Başkan Ekinci, hem 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri hem de Eyyübiye Belediyesi tarafından gençliğe yapılan yatırımlar konusunda istişarelerde bulundu. Ak Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç, Ak Parti Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil Müjde, Haliliye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Özdemir ile İl ve İlçe Gençlik Kolları üyelerinin de katıldığı istişare toplantısında yapılacak olan seçimlerin önemine de vurgu yapıldı. Eyyübiye Belediyesi tarafından gençliğe yapılan yatırımlar da toplantıya katılan gençler tarafından takdir topladı. Başkan Ekinci de, Eyyübiye Belediyesi Ak Ev’ler Spor Salonlarının önemine vurgu yaptığı konuşmasında, binlerce genci hem sportif faaliyetlerle buluşturduklarını hem de gençleri milli ve manevi değerlere haiz birer gençlik olarak yetiştirdiklerini belirtti.

Eyyübiye Belediyesi olarak gençliğin her zaman yanında olduklarını belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, ”Şu anda Ak Ev’ler Spor Salonlarında 6 bin gencimiz istifade ediyor. Bu gençlerimizden 3 bin tanesi lisanslı sporcumuz. Yine Gençlik ve Kültür Merkezlerimizde de 4 bin gencimize hizmet ediyoruz. Toplamda 10 bin gencimizle Eyyübiye Belediyesi olarak temas halindeyiz. Bizleri kurtaracak olan gençlerdir. Fil dişinden kuleler yapabilirsiniz. Ama siz eğer gençleri eğitmezseniz onları milli manevi değerlerle buluşturmazsanız, güzelliklerle donatmazsanız yaptığınız hiçbir şey işe yaramaz. Çünkü bizleri kurtaracak olan gerçekten gençlerdir. Bizlerin gençliğe yatırımı ve desteği gün geçtikçe devam edecektir.” Dedi.

Ak Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç ise,”Bu seçim çok önemli bir seçim. 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler çok büyük bir seçim. Bu seçimler var olma ile yok olma seçimleridir. İnşallah Şanlıurfa olarak 24 Haziran’daki seçimlerde 14- o yapacağız ve ilimizi de güzel bir şekilde temsil edeceğiz. “ dedi.

Ak Parti Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil Müjde de Başkan Ekinci’ye teşekkür ederek,”Eyyübiye ilçemiz çok genç bir nüfusa sahip bir ilçe. Sorumluluğumuzun farkındayız. Önümüzde çok önemli bir seçim var. İnşallah bu seçimleri de atlattıktan hemen sonra gençlikle ilgili planlarımızı da hayata sokacağız. Sağolsun Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ekinci bizlere her türlü desteği sağlıyor. Allah kendisinden razı olsun. “şeklinde konuştu.

Haliliye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Özdemir yaptığı konuşmada şunları söyledi,” Gençliğe verilen her önem bir değerdir. Bunun için bizlerin yanında her zaman olup desteklerini esirgemeyen Başkanlarımıza gençlerimiz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. “