SİYASET
Giriş Tarihi : 30-05-2018 09:57   Güncelleme : 30-05-2018 09:57

Atama vekilleri geç, kendi vekilini kendin seç.

Ben Abdülkerim KOÇ. 35 yılının her gününü Şanlıurfa’m ve milletim diyerek tüketmiş, zulme ve haksızlığa 1 defa olsun boyum eğmemiş bir kardeşinizim. Yıllardır bizi temsil etmeyen, ulaşılamayan, sorunlarımıza çözüm getirmek bir yana dursun, sorunlarımızı dile bile getirmeyen vekilleri sırf iktidar düşmesin diye seçiyorduk.

Atama vekilleri geç, kendi vekilini kendin seç.

Lâkin son yapılan anayasa değişikliği ile kendi vekilimizi ve kendi cumhurbaşkanımızı, hükümetimizi ayrı seçme hakkına sahip olduk. Bu minvalde artık millet gerçekten kendi vekilini seçebilecek ve aynı zamanda partilere mahkum olmayacak, güçlü vekiller çıkaracak imkâna kavuşmuştur. Gün bugün diyerek, bölgesel hizmetlere, torpillere, sorunların çözümsüzlüğüne, atama vekillere karşı çıkarak

KENDİ VEKİLİNİ KENDİN SEÇ

 

 anlayışı ile partilerden bağımsız, milletimize bağlı olarak Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı olduk. Tercih asil milletimizin, ya denenmişleri veya sizi temsil etmeyenleri tekrar seçeceksiniz veya bu defa da bu kardeşinizi deneyeceksiniz. Ne de olsa mühür siz de, siz isterseniz yükseltir, isterseniz indirirsiniz. Tüm Şanlıurfalı hemşehrilerime sevgilerimle selamlarımı iletiyor, Rabbimin hep hayır yaptığını ama insanın kendisine hayırlı olanı yapması gerektiğini hatırlatmak istiyorum.

Bu zorlu süreçte kendi cumhurbaşkanını Recep Tayyip Erdoğan'ı kendin seçtiğin gibi,

Atama vekilleri geç, kendi vekilini kendin seç.