TRAFİK KAZALARI
Giriş Tarihi : 16-07-2018 14:46   Güncelleme : 16-07-2018 14:46

Sıradan bir kaza değil, alkol faciası 1 ölü 7 yaralı

11 Temmuzda Gaziantep otobanında meydana gelen bir kişinin hayatını kaybetmesine, 7 kişinin de yaralanmasına sebep olan kazanın görüntüleri ortaya çıktı. Sıradan bir çarpma olarak yansıtılan kazada, çarpan otomobilde bulunan kişilerin alkollü olduğu ortaya çıktı.

Sıradan bir kaza değil, alkol faciası 1 ölü 7 yaralı

Şanlıurfa'dan Gaziantep'e giden Şanlıurfalı İbrahim Yakışık, patlayan minibüsün lastiğini değiştirmek istediği sırada alkollü bir sürücü kullandığı otomobilin altında kalarak can verdi. Olay, 11 Temmuz günü Gaziantep-Osmaniye otobanı Narlıdere mevkiinde yaşandı.

SIRDAN BİR TRAFİK KAZASI DEĞİL ALKOL FACİASI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Şanlıurfa'dan Osmaniye istikametine giden ve içerisinde 8 kişinin bulunduğu 63 S 0086 plakalı minibüsün lastiği patladı. Lastiği değiştirmek için yol kenarına çekilen minibüsün lastiğinin değiştirildiği sırada, aynı istikametten gelen A.B yönetimindeki 27 PF 666 plakalı otomobil minibüse çarptı. Çarpmanın etkisiyle minibüs içerisinde bulunan 8 kişi de yaralandı. Çarpan otomobil ile minibüs arasında kalan İbrahim Yakışık, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

 

Sıradan bir kaza olarak lanse edilen kazanın faillerinin alkollü olduğu ortaya çıktı. Kaza sırasında çekilen fotoğraflarda otomobilin içerisinde çok sayıda alkol şişesinin bulunduğu görülüyor. Hayatını kaybeden Yakışık'ın yakınları, kazanın tekrar soruşturulmasını ve çarpan sürücünün aldığı alkolün de dosyaya eklenmesini istiyoruz ifadelerini kulandı

Urfadegisim gazetesi