SPOR
Giriş Tarihi : 14-08-2018 12:58   Güncelleme : 14-08-2018 12:58

KARİZMA SHOW ŞANLIURFALI GENÇLERİ BÜYÜLEDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından bu yıl 2.’si düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da Kardeşlik ve Spor Projesi kapsamında Şanlıurfa’ya gelen Karizma Show ekibi yaptıkları hareketlerle Şanlıurfalı gençleri adeta büyüledi.

KARİZMA SHOW ŞANLIURFALI GENÇLERİ BÜYÜLEDİ

Novada Park AVM’de düzenlenen gösteriye sporcular ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken Karizma Show ekibinin tehlikeli ve adrenalin içeren hareketleri yürekleri ağza getirdi. Gösteri sırasında yapılan sempatik hareketler ise vatandaşın beğenisini topladı.

KEŞKÜŞ, “YOĞUN İLGİ GÖSTEREN HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Gençlerin sporla tanışması noktasında bu tür etkinliklere önem verdiklerini belirten Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Karizma Show’un gösterisini hayranlıkla izlediklerini söyledi.

Gösteri sırasında gençlerin yapılan hareketler karşısında donup kaldıklarını görebildiğini aktaran İl Müdürü Keşküş, “ Karizma Show adeta Şanlıurfa’mızı büyüledi gençler gösteriyi izlerken yerlerinde donup kaldı. Eminim ki bu gösteri sonrasında spora başlamak isteyen birçok gencimiz olacaktır. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın bu yıl 2. sini düzenlediği Kardeşlik ve Spor Projesi geçen yılda gençlerimiz tarafından yoğun ilgi görmüştü bu yılda yoğun ilgi görüyor. Bu nedenle gençlerimize ve halkımıza çok teşekkür ediyorum.”