GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-08-2018 16:42   Güncelleme : 15-08-2018 16:42

DOĞUKENT’E YAPAY ŞELALE YAPILIYOR

DOĞUKENT’E YAPAY ŞELALE YAPILIYOR

DOĞUKENT’E YAPAY ŞELALE YAPILIYOR

 

Karaköprü Belediyesi’nin ilçeye görsel bir güzellik katmak amacıyla Doğukent Mahallesinde yapımına başladığı yapay şelalede çalışmalar sona yaklaştı. Vatandaşlar şelalenin mahalleye güzellik katacağını söyledi.

 

Karaköprü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Doğukent mahallesinde yapımına başlanılan yapay şelalede çalışmalar aralıksız devam ediyor. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla yapımına başlanılan şelalenin en kısa sürede hizmete açılması planlanıyor.

 

Mahallede boş arsadaki kötü görüntüyü ortadan kaldırmak ve görsel bir güzellik katmak için yaklaşık 40 metre uzunluğunda inşa edilen şelalenin önümüzdeki günlerde yapımının tamamlanarak faaliyete gireceği öğrenildi.

 

Doğukent Mahalle Muhtarı Ahmet Kızılateş, yapılan şelalenin mahalle için güzel bir görsel oluşturacağını belirterek hizmet için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

 

Muhtar Kızılateş, “Şelalemizin yapımında artık sona gelindi. Mahallemize bu güzel hizmeti kazandıran başta Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli’ye ve Park Bahçeler Müdürlüğü’ne çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Öte yandan Karaköprü Belediyesi ekipleri Doğukent mahallesinde yeni park yapımı, yol açma ve kilitli parke döşeme gibi çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.