GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-08-2018 13:36   Güncelleme : 20-08-2018 13:36

EYYÜBİYE BELEDİYESİ VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla ilçe genelinde yardıma muhtaç insanların yanında olmaya devam ediyor. Vatandaşların kira, beyaz eşya ve gıda malzemeleri gibi ihtiyaçlarını karşılayan ekipler, dua alıyor.

EYYÜBİYE BELEDİYESİ VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri yardıma muhtaç ailelerinin yardımına koşmaya devam ediyor. Eyyübiye Belediyesi durumu iyi olmayan ailelere çeşitli yardımlarda bulunarak sosyal belediyecilik anlayışının arkasında duruyor. Kurulduğu günden beri imkanları dahilinde fakir fukaranın yanında yer alan Eyyübiye Belediyesi Başkan Ekinci’nin talimatlarıyla vatandaşın yüzünü güldürüyor. Merkez ve kırsal mahallelerde vatandaşların sorunlarıyla bire bir ilgilenen Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların eksikliklerini yerinde tespit ederek gidermeye çalışıyor.  Sosyal belediyecilik kapsamında vatandaşların kimi zaman kirasını karşılayan Eyyübiye Belediyesi kimi zamanda buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, halı ve set üstü ocak gibi ev eşyalarını tamamlayarak vatandaşların yanında yer alıyor. Son olarak Yakubiye Mahallesi’nde bulunan bir aileye beyaz eşya yardımında bulunan Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ailenin ihtiyaçlarını karşılayarak yüzlerini güldürdü. Ekipler ailenin ihtiyacı olan ev eşyalarını evlerine kadar taşıyarak kurulumunu sağladı.

Mutlulukları yüzlerine yansıyan aile başta Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye ve bayram üstü kendilerini mutlu eden ekiplere teşekkür ederek sevinçlerini dile getirdi.