Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 20-08-2018 18:02   Güncelleme : 20-08-2018 18:02

Yazar: Bayram Barış Ve Refahın Vesilesi Olsun

Şanlıurfa’nın önde gelen işadamlarından Mahmut Yazar, kurban bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda ekonomik sorunların ve karmaşa ortamının son bulması temennisinde bulundu.

Yazar: Bayram Barış Ve Refahın Vesilesi Olsun

Barış ve kardeşlikten yana aldığı tavırlarla ön plana çıkan ve dile getirdiği sorunlarla kentin sevilen ismi olan Yazar, kurban bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini anımsatan Yazar, “öncelikle tüm islam aleminin kurban bayramını kutluyorum. Bu mübarek kurban bayramının başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada yaşanan gerginliğin son bulmasına vesile olmasını diliyorum. Ülkemiz, gerçekten gerek ekonomik gerekse sosyal alanda zor günlerden geçiyor.

 

  Bu bayramda tüm bu sorunlarımızı geride bırakacağımız bir bayram olmasını temenni ediyorum” dedi

 

Mesajında kurban bayramının önemine de dikkat çeken Yazar, imkanı olan kişilerin kurban keserek muhtaçlara dağıtması gerektiğini ifade etti.

 

Yazar, mesajının devamında, “kurban bir nevi paylaşmaktır. Bu sebeple imkanı olan kişilerin kurban keserek çevresindeki fakir fukaraya dağıtması gerekiyor. Bu, hem sosyal yaşantımızın hem de dinimizin gereğidir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm islam aleminin kurban bayramını bir kez daha kutluyorum” diye konuştu