GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-10-2018 16:18   Güncelleme : 11-10-2018 00:37

Başkan Şahin ,İslahiye Çiftçisine Buğday Tohumu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Gaziantep Ziraat Odaları arasında tohumluk dağıtım protokolü imzalanmasından sonra . Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çiftçilere Tohumluk Buğday dağıtımı devam ediyor. Bu gün ise İslahiye ilçesinde Çiftçilere Tohumluk Buğday ve Arpa dağıtım Töreni Yaptı.

Başkan Şahin ,İslahiye Çiftçisine Buğday Tohumu

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Gaziantep Ziraat Odaları arasında tohumluk dağıtım protokolü imzalanmasından sonra . Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çiftçilere Tohumluk Buğday dağıtımı devam ediyor. Bu gün ise İslahiye ilçesinde Çiftçilere Tohumluk Buğday ve Arpa dağıtım Töreni Yaptı.

Törene Katılanlar ise Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nurdağı İlçe Kaymakamı ve İslahiye Kaymakam vekili Lokman Düzgün, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ,Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit, Şahinbey Ziraat Odası Başkanı Ali Çolak ,Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar, İslahiye Ziraat Odası Başkanı Mehmet Köse ,Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, Ziraat Mühendisleri Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yaşar ,İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahattin Türkmen , Avrupa Gazeteciler Derneği Gaziantep İl Temsilcisi Vatanhaberleri Haber Müdürü Gazeteci Abdullah Yiğit ,Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı İbrahim Yılmaz, Çok sayıda Stk Temsilcileri ,Muhtarlar ve çiftçiler katıldı.

Gaziantep İslahiye ilçesi Demokrasi meydanında düzenlenen arpa ve buğday tohumu dağıtım töreninde istiklal marşı ve saygı duruşundan sonra yapılan protokol konuşmaları.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı İbrahim Yılmaz, İslahiye ilçesinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin Çiftçilere yapılan desteklerini Anlattı.

İslahiye Ziraat Odası Başkanı Mehmet Köse , Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin `ın yaklaşık 5 yıldır her zaman islahiye çiftçilerimizin yanında olduğunu maddi ve manevi olarak her zaman çiftçinin yanında olan başkanımız sayın Fatma Şahin `e teşekkür ediyorum .bizde islahiye ilçemizde çiftçilerimiz için yapmış olduğumuz projeler ile hizmetin en iyisini vermek için çalışmalarımız devam ediyor.

Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin `e Çiftçilerimize verdiği bu önemli destek dolayısıyla ve ayrıca bu desteği verirken yine bir çiftçi kuruluşu olan Tarım Kredi Kooperatiflerini Tedarikçi olarak tercih etmesi nedeniyle huzurlarınızda teşekkürlerimi sunuyorum.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ,Gaziantep ilimizin gururu Ablamız Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin `ın islahiye ilçemizin her zaman yanında olmuştur .büyükşehir ile ilçemiz yaşanabilir bir şehir olmuştur .yaşanabilir bir islahiye ilçemiz için belediye olarak çalışmalarımız devam etmekte olduğunu .islahiye ilçemize maddi ve manevi desteklerinden dolayı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin `e Teşekkür ediyorum .

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin , Bugün ise Çiftçilerimizin üretimini arttırması için Bu kez de İslahiye ilçemizde çiftçilerimize tohumluk buğday dağıtıyoruz. Büyükşehir olarak tüm ilçelerimizde çalışmalarımız devam etmekte olduğunu. ilçenin kalkınması ve gelişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını. her zaman halkımızın ve çiftçilerimizin yanında olacağız. dedi.

İslahiye Ziraat Odası Başkanı Mehmet Köse, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin `e çiftçilere desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Protokol üyeleri Çiftçilere Arpa ve Buğday Tohumu dağıtımı yaptılar.

Daha sonra ise İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ,Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin `ın onuruna vermiş olduğu öğle yemeğinde protokol üyeleri ve çiftçiler bir araya geldi yemekte .