EKONOMİ
Giriş Tarihi : 12-10-2018 22:52   Güncelleme : 12-10-2018 22:52

Avrupa'nın ilk Dijital Varlık Değişimi

Eterbase, Avrupa'nın ilk dijital varlık değişimi olacak. Dijital, bu borsada yalnızca dijital jetonların işlem görebileceği anlamına gelir. Yani USD, EUR veya CHF gibi Fiat para birimi yok. Şimdilik, Fiat para biriminde ödeme yapılması planlandığından ve üçüncü şahıslar üzerinden eklenecektir. Bu Borsa Lihtenştayn'da düzenlenmiş ve dosyalanmıştır. Bu bağlantı yoluyla kimin kaydolduğu , ICO token satışında en az ilk 10 günde% 25 indirim alır. Bu blog gönderisinde ayrıntıları daha sonra görün. Bu ICO tam olarak bir ay sürecek: 11 Ekim'den 11 Aralık 2018'e.

Avrupa'nın ilk Dijital Varlık Değişimi

Bu token satış İsviçre, Lihtenştayn ve Avrupa'nın her yerinde Bitcoin topluluğu tarafından hevesle bekleniyor. Ve İsviçre şimdiye kadar Cryptovalley etrafında bir sürü PR olmasına rağmen, en büyük değişimlerden birini çekmeyi başardı. Bu, Avrupa'nın, dijital varlıkların ticarete konu olmasını sağlayan ilk düzenlenmiş borsadır. Bununla birlikte, düzenlenmiş araçlar, bu ICO'ya yatırım yapmak isteyenlerin ve daha sonra muhtemelen tüccarların bir KYC sürecinden geçmesi gerektiği anlamına gelir. Diyelim ki, pasaport veya kimlik kartı ile kimlik kanıtı sunmanız gerekir. Bu jeton satışına olan ilgi hala harika. Ancak, Eterbase'in de yazdığı gibi, kurucular, halka açık olan tüm belirteçlerin 11 Aralık sonundan önce satılacağını varsayıyor.

 

Jeton ve indirim sayısı

 

Tam olarak bir milyar, yani 1'000'000 XBASE jetonu verilecektir. Bunlar, Ethereum Blockchain'e dayanan ERC20 formatına sahiptir. Bir Eterbase Jetonu, 0,015 dolarlık bir değere sahiptir. Erken yatırımcılar aşağıdaki indirimleri alırlar:

Token Satış İndirimi

 

- Gün 1-9:% 25 indirim

- Gün 9-19% 15 indirim

- Gün 19+% 0 indirim

 

Jeton tahsisi

 

Şirket% 37

kurucu%

5 kurucu% 5 çekirdek geliştirici

% 2 danışman ve ortaklar

% 30 Halka açık jetonla satışa sunulacak

% 2 bonus programı ve

% 18 bonus bonusu ve ön liste

 

Açıklandığı gibi, Eterbase Token veya XBASE Token, ERC20 formatına sahiptir ve saf bir yardımcı simgedir. Eterbase'in yazdığı gibi, borsa Eterbase belirteçleri premium kullanıcıları sahiplerini yapmak istiyor. Bunlar daha sonra çoklu hesaplar, daha yüksek işlem hızı, birinci sınıf müşteri desteği ve benzeri avantajlardan yararlanır. Bu nedenle, bu tokenler, yüksek frekanslı ticaretle ilgilenen profesyonel tüccarlar için ilginçtir. Ayrıca, XBASE jetonları ile indirimler, ürünler ve hizmetler Eterbase tarafından satın alınabilir.

 

ETERBASE - Avrupa'nın İlk Banka Dereceli Kripto Borsası

 

 

 

% 25'inizi buradan edinin: https://www.eterbase.com/

 

 

Sanal para, yasal ihale değildir, devlet tarafından desteklenmez ve hesaplar ve değer dengeleri, tüketici korumalarına tabi değildir. Bilgiler yatırım tavsiyesi veya yatırım teklifi değildir.

 

TheBitcoinNews.com harici sitelerin ve yayınların içeriğinden sorumlu değildir. Misafir yayınları, makaleler veya PR'lar her zaman bu şekilde işaretlenmez!